Життєві історії
Повернулась додому тихцем відчинивши двері. Проходжу у вітальню, а там ідилія: чоловік і няня сина кокетують за горнятком кави. Звісно, мені пояснили, що це все наверзлось, але я ж точно знаю, що мої очі бачили

Рік тому мій чоловік запропонував найняти няню для нашого сина. Я спочатку подумала, що не зможу довірити дитину чужій людині. Але пройшов місяць, я подумала, порадилася зі своєю матір’ю, і вирішила погодитися. Мені хотілося вийти на роботу, бути серед людей, та й дитині вже п’ять років. Уже не маленький синок. До речі, я противник дитячих садків, не хотіла туди віддавати свого сина. А вдома затишна обстановка, простора дитяча з необхідними іграшками та книгами. Моїй дитині буде добре з нянею. Принаймні, можна спробувати, а там буде ясно, треба нам це чи ні.

Чоловік сам зайнявся цим питанням. Йому допомогли знайомі зробити вибір. Зазначу, що наша няня мені сподобалася: молода, освічена і відразу знайшла підхід до моєї дитини. Мене трохи бентежило, що в будинку стороння людина, але я швидко звикла. Більш того, я отримала свободу, про яку так довго мріяла. Треба сказати, я, звичайно ж, люблю свого сина, але втомилася дуже від монотонного життя. В першу чергу, я могла дозволити собі працювати, ходити по магазинах або посидіти в невеликому кафе на набережній. Що може бути краще? Життя за графіком мене так втомило, що я почала навіть забувати, що можна жити і для себе.

На жаль, моя радість швидко закінчилася. Я сильно захопилася своєю особистою незалежністю, що відразу і не помітила, що мій коханий чоловік приділяє увагу нашій молоденькій няні. В першу чергу, я зрозуміла, що відчуваю ввечері якийсь дискомфорт, приходячи з роботи. І в стосунках з чоловіком пробіг якийсь холодок.

Одного разу я побачила, як чоловік з нянею кокетують за чашкою кави у вітальні. Неважко було здогадатися, що між ними є симпатія. А може і більше? Я не знаю. Що ж мені робити? Побачивши мене вони хвилюються, і няня стала збиратися додому. Я запам’ятала його погляд. Мій чоловік дивився на цю симпатичну жінку так, як дивився на мене десять років тому.

Зазначу, що мій син прив’язався до няні, зустрічав її з радістю. А ввечері розповідав нам з чоловіком, як цікаво пройшов у нього день. Я не знаю, як поводитися з чоловіком. Чим няня краще за мене? Може запитати у нього? Як він відреагує? Мій коханий раніше ніколи не давав приводу для ревнощів. Тому я розслабилася і не думала, що чужа жінка зможе фліртувати в моєму ж будинку з чужим чоловіком. А чоловік відповідати їй взаємністю.

Вона й справді гарна і цікава жінка! Я навіть не хочу думати, які відносини у мого чоловіка і няні. З огляду на те, що я практично не буваю вдома. Він після роботи також відвозить її додому. А може сказати, що я хочу сама займатися своєю дитиною? І звільнити її? Як врятувати свій шлюб і забути про все? Навіщо я погодилася на пропозицію чоловіка?

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page