Повне перезавантаження: три знаки зодіаку, життя яких кардинально зміниться під час Транзиту Урану-2024

Повне перезавантаження: три знаки зодіаку, життя яких кардинально зміниться під час Транзиту Урану-2024

Розбираємось, що приготував тобі рух сьомої планети Сонячної системи цього разу, і складаємо план, який допоможе пережити його з максимальною користю для себе.

Ретроградний Меркурій, молодик, коридори затемнень та інші астрологічні події вже давно стали невід’ємною частиною нашого життя. І якщо перших двох темних конячок ми вже вивчили вздовж і впоперек, то друге залишається для нас ще трохи загадковим і непередбачуваним явищем.

Насправді нічого особливо складного під словом «транзит» не мається на увазі. Це лише проходження одного небесного тіла перед іншим з частковим прикриттям. Звісно ж, цей процес несе у собі певні наслідки, які у той чи інший спосіб відбиваються кожному з нас.

Психолог розповіла про особливості транзиту Урана, який вже настає нам на п’яти і готується внести свої корективи в наші плани. Астролог пояснює, що Уран це ще той любитель змін і головний руйнівник старих шаблонів. Він перейшов на знак Тельця ще у березні 2019 року та залишиться там аж до 2026 року.

Саме цей «перезавантажувальний» аспект віщує нам чимало глобальних змін. Апогеї багатьох подій припадуть на 2024-й рік. Особливо зміни торкнуться наступних представників зодіакального кола. Їм варто бути уважнішими до всього, що відбувається, і намагатися виносити важливі уроки з різних подій цього періоду.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Напевно, ти помітила, що у твоєму житті відбувається хаос. Тобі постійно хочеться порушувати правила, виходити із зони комфорту і робити необдумані вчинки, що скоєно не властиво твоєму знаку. Але це все на користь, правда? Порахуй, скільки токсичних зв’язків ти вже позбулася і як багато приємних знайомств увірвалося в твоє життя.

Тепер настає час опрацювання себе на глибшому рівні. Настав час проаналізувати свої переконання та потреби, щоб прокачати себе і стати ще трохи кращим. Уран подбає про те, щоб твоє життя вже ніколи не було колишнім. Твої перспективи стануть ширшими, а запас енергії більшим.

Головне, дай відповідь собі на важливе запитання: «Чого ти насправді хочеш отримати від життя?» Не бійся будувати далекосяжні плани, а навпаки, сядь і пропиши всі свої цілі на кілька років. Шукай відповіді у нових інтересах і поступово відкривай у собі незвичайні навички. Про деяких з них ти могла навіть не здогадуватися, але вони можуть стати для тебе мегакорисними, тож не втрачай свого шансу.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Ти вже відчуваєш, що міняєшся? Особистісна трансформація потихеньку вривається у твоє життя і готується пустувати тут ще довго. Сміливо відпускай минуле, адже тільки так ти зможеш відчинити двері, що ведуть до нових перспектив.

Зосередь увагу на грошах. Якщо у тебе є якісь фінансові блоки, то пропрацюй їх. Зараз найсприятливіший час для того, щоб налагодити відносини зі своїми доходами та видатками. Так ти зможеш не тільки зняти напругу, що панує у твоїх фінансах, а й накопичити на мрію.

Щодо рутини, то вона готується кардинально змінитися. Справа в тому, що Плутон приступає до активної роботи, а отже, настав час виявити свої приховані таланти. Це небесне тіло покращить твоє сприйняття, сприятиме синхронності з оточуючими і надихне тебе на те, щоб стати найкращою версією себе.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Якщо ти давно мріяла урізноманітнити своє дозвілля, то настав час. Коли Уран (твоя планета-управитель, на хвилиночку) увійде на знак Тельця, то буде акцент на сектор самовираження, творчості та романтики. Тебе почне тягнути до глибинних бажань та справжніх потреб, які вже зачекалися свого часу.

Розвивай свій внутрішній світ — це вкрай позитивно позначиться на твоєму розумі, дусі та навіть тілі. У тебе є всі шанси стати справжнім майстром будь-якої справи, за яку ти візьмешся у цей мінливий період. До речі, у твоєму знаку до кінця року готується оселитись Плутон, який має всі шанси поглибити твоє усвідомлення минулих проблем.

Отже, твоє завдання на період транзиту — звільнитися від шаблонів, які тебе стримували, і нарешті вивчити свою справжню натуру. Визнач, що саме приносить тобі задоволення і робить тебе щасливою. Не бійся розширювати свої здібності і пам’ятай, що удача завжди на боці сміливих, а ти ж у їхніх лавах, правда?

You cannot copy content of this page