Повня 27 листопада: знаки зодіаку, на які чекають запаморочливі зміни в житті

Тільки обрані представники гороскопу в день сходу повного Місяця матимуть шанс виправити помилки минулого та змінити свою долю на краще.

Це Повня носить назву «Боброва», тому що вона відбувається під час, коли ці тварини починають ховатися в греблях через прихід холодів. Але все ж таки вплив нічного світила на долю людей більше пов’язаний із сузір’ям, в якому воно відбувається.

Повний місяць 27 листопада пройде в сузір’ї Близнюків. Починається час змін та спонтанності. Коли Місяць перебуває у цьому знаку, треба більше спілкуватися, ділитися своїми думками. Останні дні листопада будуть наповнені легкістю, щасливими моментами та подіями, що запам’ятовуються.

Багато людей відчують потужний імпульс їм захочеться змінити своє життя на краще. Але не всім вийде миттєво внести правки в долю. Ми радимо почати з малого: розберіться зі своїми захопленнями, знайдіть нове хобі або завершіть справи, до яких зазвичай не доходять руки. Це і буде першим кроком до позитивних змін.

Зараз не варто підбивати підсумки року, що минає, нічне світило дає шанс виправити помилки останніх п’яти місяців, 27-го і три дні після обов’язково уважно стежте за тим, що відбувається у вашому житті.

Зазвичай зустрічі та події в період Бобрового Повного Місяця перегукуються з тими, що були на початку літа. Ви можете завершити проекти, які почали тоді, нарешті, прийняти важкі рішення, оскільки емоції підуть на другий план і ви зможете ясно оцінити ситуацію — або наново провести зустріч із людьми, які впливають на вашу долю.

Близнюки – це сузір’я енергії, активності, матеріального та особистісного зростання. Найголовніша помилка, яку ви можете зробити, – це уникати зустрічей, ігнорувати можливості, які пливуть вам до рук. Не бійтеся помилитися. Зараз головне почати, а потім уже можна орієнтуватися за такими астрологічними аспектами.

Тепер поговоримо про знаки зодіаку, які зможуть приборкати всесвітню енергію та спрямують її собі на благо. На жаль, доля посміхнеться лише двом представникам гороскопу.

Лев

Останнім часом ви значно здали позиції. Але потрібно проявити себе в Повний місяць, якщо хочете просунутися у вирішенні складних питань і отримати можливість пробити фінансову стелю. Але водночас слід залишити лідерські замашки на потім. На цей раз нічне світило вимагає колективного вирішення проблем. Розмовляйте, радьтеся, просіть допомоги.

Водолій

У вас починається період, коли зволікати далі означає залишитися у відстаючих. Візьміть себе в руки і вимагайте від себе та долі більшого. Хапайтеся за будь-який проект. Нарешті вам випав шанс зловити удачу за хвіст, так не проґавте його. Найбільше пощастить Водоліям, які зайняті у сфері логістики, фінансів та вирішують соціальні питання. Світ навколо вас змінюється, то дозвольте змінам увійти у ваше життя.

You cannot copy content of this page