Повний гороскоп на 2024 рік для всіх знаків зодіаку

2024 рік, згідно зі східною традицією, вважається роком Зеленого Дерев’яного Дракона. Він несе зміни та інтригу, обіцяє бути неймовірно активним і навіть динамічним. Будьте наполегливими у досягненні цілей, але виявляйте чесність і шляхетність. І тоді на вас чекає велика нагорода.

ОВЕН

Початок року неймовірно енергійний. Наприкінці зими та на початку весни не потрібно поспішати з рішучими кроками, ваші дії повинні бути ретельно продумані. Квітень, можливо, найкращий місяць всього року, коли можуть бути реалізовані або, принаймні, розпочаті найважливіші проекти. Ще одним позитивним періодом обіцяють стати кінець червня та більша частина липня. Це, до речі, стосується не лише справ, а й романтичних відносин. Для відпустки найбільше підійдуть серпень та вересень. У жовтні приділіть більше уваги здоров’ю та зменште навантаження, також це не найкращий час для спілкування з високопоставленими персонами. А листопад – останній шанс закінчити важливі справи року. Вже 7 грудня король вашого знаку Марс стане ретроградним – і великі завдання доведеться відкласти до кінця лютого.

ТЕЛЕЦЬ 

Як слід відпочиньте та наберіться сил на початку січня. У цьому випадку решта зими буде відзначена серйозними успіхами, зірки сприяють вам. З весною все складніше, більшу її частину вам необхідно зберігати пильність та обережність. Особливо це стосується фінансових питань, де є небезпека помилок. Втім, і з важливими для вас стосунками потрібно бути дбайливішим. Травень, на щастя, повинен компенсувати ці труднощі, місяць винятково вдалий у всіх проявах. Втім, липень може потягатися з ним у суперечці за титул найкращого місяця. Два інші літні місяці не такі вдалі, навіть не найскладніші завдання можуть вимагати серйозних зусиль. Щодо осені, то більша її частина дуже сприятлива для справ та кар’єри. Знаходьте можливість радувати своїх коханих приємними сюрпризами – і у відповідь отримаєте підтримку, яка вам така необхідна.

БЛИЗНЮКИ 

Початок року проведіть в атмосфері мрій та романтики. Зате потім доведеться засукати рукави, аж до квітня можна і треба діяти активно. Не сказати, що все буде легко, але, виявивши терпіння, ви досягнете свого. Квітень і травень – час затишшя. Але в червні все складеться якнайкраще, у вашому знаку гостюватимуть відразу Сонце, сам Меркурій, Венера і Юпітер. І якщо цей місяць нічим вам не запам’ятається, то звинувачувати можете лише свою інертність. У липні будьте обережнішими в поїздках, але якщо все ж таки вирушите у відпустку, уникайте курортних романів. Швидше порушите те, що маєте, чим знайдете щось варте. Серпень для відпустки підійде набагато більше, особливо якщо відпочивати у місцях, де вже бували, Меркурій буде ретроградний. Усі важливі справи постарайтеся закінчити до другої половини листопада. А потім просто насолоджуйтесь їхніми підсумками.

РАК 

Січень і лютий – час отримувати задоволення. Це період подорожей, насолоди смачною їжею, мистецтвом, компанією друзів та коханих. Насолода від добре зробленої роботи, на жаль, до цього списку не входить, за серйозні справи має сенс прийматися лише у березні. Квітень – складний місяць. Його енергетичний потенціал високий, але потрібна сталева воля, щоб правильно розпорядитися цією енергією. Два перші літні місяці — період експериментів та рішучих кроків. Вони можуть призвести до успіхів, проте мають бути добре продумані та підготовлені. У серпні саме час відпочити, тим більше, що за ним будуть два бурхливі місяці, і якщо вересень при цьому швидше позитивний, то жовтень зовсім неоднозначний. Залишок року – рівний, яскравий та продуктивний період.

ЛЕВ 

Весь перший квартал нового року ви можете намагатися підганяти, форсувати події, причому посилено та успішно. Але треба терпляче працювати, готуючи гучні перемоги, закладення фундаменту – справа не швидка. Переломним моментом може стати березень, саме тоді ваші цілеспрямовані та методичні зусилля можуть призвести до перших серйозних успіхів. Для відпочинку найбільше підійдуть червень і вересень. В інші місяці, аж до кінця осені, відпочивати вам буде ніколи, та й не особливо захочеться, дуже вже вдало обіцяють йти справи. У листопаді бережіть здоров’я та уникайте ризикованих кроків, а грудень знову енергійний та позитивний.

ДІВА 

Зимові місяці будуть для вас не надто динамічними, але постарайтеся не піддатися їхньому ритму, що заколисує. Справа в тому, що весна особливого ритму не має. Тобто не зовсім так: для кохання і творчості і зима, і весна дуже перспективні. А в галузі кар’єри та фінансів очікується штиль. І якщо не докласти активних зусиль у січні-лютому, то чекати зрушень у цих сферах доведеться майже до літа. У червні відкриється дуже активний період, причому і в діловому, і романтичному відношенні. Він триватиме до серпня, на який варто запланувати відпустку — і провести його якнайслабше, уникаючи екстремальних видів дозвілля. Цілі, яких не вдалося досягти влітку, можуть бути досягнуті восени — до середини листопада на вас чекає ще один вдалий період. І його можливості потрібно використовувати якнайбільше, щоб пожинати плоди наприкінці року.

ТЕРЕЗИ 

У новий рік ви увійдете з великими амбіціями та честолюбними планами. І шанси хоча б частково реалізувати їх уже взимку є, вмикайтеся в роботу, як тільки це буде можливо. Весна традиційно вважається романтичним періодом, але у вашому випадку вона може стати навіть надмірно романтичною. Імовірність захоплень і закоханостей велика, але великий і ризик, що ці захоплення серйозно вдарять по існуючим відносинам. До речі, подібні ситуації можуть повторитися ще й у серпні та середині жовтня. Літо і більшість осені однаково гарні і для роботи, і для відпочинку. Виняток — серпень, краще залишатися в рідних краях і спокійно займатися справами, знизивши активність. Залишок року так само честолюбний і енергійний, як і його початок, і принесе успіх.

СКОРПІОН 

Зважаючи на все, ви всерйоз налаштовані зробити 2024-й роком великих змін. Що ж, в добрий час, але врахуйте, що прийматися за масштабні проекти та перебудову життя має сенс лише у випадку, якщо ви впевнені, що встигнете завершити все до осені. Якщо ні, краще обійдіться справами та змінами меншого масштабу, відклавши вже зовсім глобальні завдання до наступного року. Загалом майже вся перша половина року сприятлива, і навіть якщо ви зіткнетеся з перешкодами, успішно їх подолаєте. Але потім очікуються складнощі. Мабуть, у червні вам зовсім не зайве відпочити. У цьому випадку з другої половини липня ви знову зможете енергійно взятися за справи. Осінь нейтральна для справ, але обіцяє приємні події в особистому житті. Та й самий кінець року варто присвятити скоріше відпочинку та розвагам, ніж героїчній праці.

СТРІЛЕЦЬ 

Ви можете бути задоволені початком року, і у справах, і у коханні зірки обіцяють сприяти. Свою прихильність вони збережуть на довгий час приблизно до травня. Потім настане час вийти із зони комфорту. З літа нинішнього року і до літа майбутнього успіх обіцяний тим, хто не боїться швидко приймати рішення і готовий братися за справи, якими раніше не доводилося займатися. І не хвилюйтеся: природа вашого знака така, що все вищесказане притаманне кожному з вас. Проте літо можна вважати періодом адаптації до умов, що змінилися. Важливо, щоб близькі підтримали вас, подбайте про зміцнення стосунків, особливо це стосується липня та серпня. До осені ви освоїтеся в новій реальності та зможете діяти енергійно та ефективно. Але в листопаді стримайте запал, терпіння і спокій знадобляться у всіх сферах життя. І тоді грудень уразить результатами.

КОЗЕРІГ 

Ваш знак славиться вимогливістю та суворістю, але навіть вам буде важко причепитися до початку року. Аж до квітня події обіцяють складатися на вашу користь на всіх напрямках. Втім, і квітень – місяць бурхливий і напружений – при належному терпінні та дисципліні цілком може завершитися успішно для вас, а чи вам скаржитися на нестачу терпіння та дисципліни. Друга перевірка на міцність очікується у червні, і тут вже буде розумніше не підкоряти події своїй волі, а поставити активність на паузу та відпочити. У серпні уникайте конфліктів, як виробничих, так і особистих, навчайтеся дипломатії, причому апелюйте не так до розуму, як до почуттів тих, з ким доведеться домовлятися. Ця навичка знадобиться і в жовтні, який взагалі можна вважати місяцем найбурхливіших почуттів. Але це зовсім не обов’язково погано, побачите. Завершиться рік на високій ноті, кінець листопада та грудень – час енергетичного підйому.

ВОДОЛІЙ

Наступний рік може стати для вас роком важливих змін. І найкраще, що ви можете зробити, — не чинити опір, а направляти їх у потрібне вам русло. Це прекрасний час, щоб позбавитися віджилих відносин, роботи, яка не приносить ані задоволення, ані гідного доходу. І не переживайте, якщо не вийде одразу, складні речі не трапляються миттєво. Але якщо ви будете ясно бачити свою мету, то до кінця року переможете. Аж до липня зірки сприяють вам, якщо ви прагнете змін. Потім до середини листопада вони перевірятимуть вашу рішучість, підкидаючи все нові труднощі. Бережіть близькі стосунки, щоб вам було на кого спертися, і не здавайтеся, навіть якщо тимчасово доведеться відступити. У грудні ви зробите потужний фінішний ривок, який визначить підсумки року.

РИБИ

Рік орієнтує вас на збереження існуючого стану речей, ніж на прагнення щось змінити. І це не дивно, більшу його частину ви почуватимете себе досить комфортно — аж до червня зірки демонструють надзвичайну прихильність. Але липень порушить ідилію, і у справах, і у близьких стосунках може бути неспокійно. Потім стабільність вдасться повернути. Ви подолаєте ці труднощі, і кінець року швидше сприятливий, але варто згадати, що листоноша дзвонить двічі. І «дзвінки» останнього часу – не просто випадковість. Змінюватись потрібно, і період змін вже близький. Якщо конкретно, він стартує на початку весни наступного року. І, поки у вас є достатньо часу, слід не тільки обороняти всіма силами свою зону комфорту, а й серйозно задуматися про нові шляхи розвитку, про те, куди ви можете зробити крок далі — і, можливо, підготувати ґрунт для цих кроків. Постарайтеся підготуватися, рік підходить для цього якнайкраще.

You cannot copy content of this page