Повний гороскоп на 4 вересня: нелегкий день видасться Скорпіонам, а Овнам навпаки – дуже вигідним

Овен

Перша половина дня складається дуже вдало. В цей час можна довести до кінця розпочаті раніше справи, успішно провести переговори, зробити вдалі покупки та укласти вигідні угоди.

Телець

Вдалий день. Сьогодні успіх повернувся до вас обличчям, а зірки готові порадувати вас приємними сюрпризами. Можна розраховувати на везіння, саме завдяки йому ви нерідко виходитимете без втрат зі складних ситуацій. Налагоджуються стосунки з колегами, можливе отримання підтримки від керівництва чи якоїсь впливової особи.

Близнюки

Представники знака втрачають інтерес до речей суто практичних, зате з величезним задоволенням розмірковують та розмовляють про високе. З’являється бажання оточити себе людьми неординарними, визначними, з тими, хто не заслуговує на таку високу оцінку, ви поводитеся не найкращим чином – не дивно, що вони ображаються.

Рак

Не турбуйтеся через дрібниці, у цей день вам якщо що й загрожує, то тільки дрібні проблеми, з вирішенням яких ви швидко впораєтеся. Він підходить для переїзду або зміни роботи, а також для того, щоб спробувати себе в якійсь новій ролі. Вдалими будуть експерименти з іміджем.

Лев

Цей день найкраще підходить для романтичних побачень. Самотнім Левам зірки обіцяють надзвичайно захоплюючі любовні пригоди. А ті, хто вже знайшов свою «половинку», зможуть внести у відносини щось нове та дуже приємне для обох. Життєвий потенціал високий, навіть якщо день буде насиченим, до кінця його ви не відчуєте втому.

Діва

Не найсприятливіший день із професійної точки зору, розмов буде багато, а толку від них – зовсім мало. Колеги та ділові партнери наполегливо відчувають ваше терпіння, ви ж на роботі демонструєте його безмежність, а от додому несете поганий настрій, якому там зовсім не місце.

Терези

Прекрасний день для поїздок як ділових, так і розважальних. Навіть якщо ви вирушаєте не в далекі краї, а лише в сусідній провулок, зміна обстановки бадьорить і піднімає настрій. До того ж у подорожах будь-якого масштабу можливі романтичні знайомства, які започаткують серйозні та приємні стосунки.

Скорпіон

Буде нелегко. Серйозні проблеми можуть виникати у всіх сферах життя. Найкраще було б не траплятися нікому на очі, причаїтися і сховатись – але, на жаль, велика ймовірність, що вас все одно відшукають. Утримайтеся принаймні від укладання угод, підписання важливих документів.

Стрілець

Проблеми, з якими не змогли впоратися оточуючі, ви вирішуєте легко і витончено, зате у справах, які ні в кого не викликають труднощів, можете зазнати невдачі. Зосередьтеся на тому, що дійсно важливо і складно, а всі другорядні завдання доручіть своїм помічникам чи підлеглим. Цей день підходить для відвідування професійних семінарів та конференцій, розширення кола спілкування.

Козеріг

День приносить чимало питань, на які вам доведеться шукати відповіді самостійно. Люди, які раніше охоче давали поради без будь-яких прохань з вашого боку, сьогодні загадково мовчать і явно не хочуть брати на себе навіть дещицю відповідальності за ваше благополуччя. Краще не робити нічого важливого, але якщо це все ж таки необхідно, покладайтеся на свій життєвий досвід. Багато Козерогів сьогодні помітять, що повторюються події їхнього давнього минулого.

Водолій

Цього дня, ви втомлюєтеся швидше звичайного, тому стомлюючі та складні справи краще відкласти. В іншому ж день складається вдало. Ви легко знаходите спільну мову з колегами, досягаєте порозуміння навіть з тими, з ким довго не могли порозумітися. Можливий початок плідної співпраці.

Риби

Ви намагаєтеся встигнути багато чого, і саме тому ніяк не зосередитеся на найважливішому на даний момент справі. Це може призвести до серйозних проблем, якщо ви маєте справу з документами (насамперед фінансовими) або займаєтеся розрахунками, що вимагають високої точності. Будьте дуже уважними, щоб не наробити купу помилок.

You cannot copy content of this page