Повний Місяць у липні 2023 року матиме потужний вплив на 4 знаки зодіаку

Після літнього сонцестояння ваші емоційні потреби, ймовірно, вимагали всієї вашої уваги через поточний шлях сонця через сузір’я Рака. Незважаючи на швидкоплинний характер деяких із цих бажань, ця пора року дозволила вам познайомитися зі своїми новими бажаннями, інтуїтивно зрозумілими способами, що принесе справжню насолоду.

Однак, зосередившись на пошуку речей, які вас заспокоюють і втішають, у вас не було багато часу для прийняття практичних рішень. На щастя, оскільки майбутній повний місяць (або, в даному випадку, супермісяць) готується освітити небо, ви нарешті відчуєте бажання розставити пріоритети для цілей, які можуть вимагати від вас логічного мислення, залишивши осторонь емоції.

Хоча всі повинні відчути цю зміну, Супермісяць в липні 2023 року вплине на чотири знаки зодіаку, які, як правило, процвітають під впливом цієї енергії.

Рідкісний липневий супермісяць, що відбувається в кардинальному земному знаку Козерога, підкреслює бажання кожного знака досягати цілей, які відповідають довгостроковій стабільності.

Це буде найбільш впливовим для кардинальних знаків зодіаку через їхню вроджену здатність діяти та починати нові пошуки.

У той час як сезон Раків дозволив кардинальним знакам активно шукати емоційного задоволення, Овни, Раки, Терези та Козероги будуть спонукані зосередити свої зусилля на заняттях, які вимагають дисципліни та підготовки, не дозволяючи своїм емоціям бути повністю в сидінні водія.

Коли настане суперповня, ці чотири знаки розглядатимуть структури та правила, які повинні бути введені в їх життя, щоб вони справді почувалися в безпеці.

Цього року повний місяць відбудеться 3 липня о 7:39 ранку.

Ось як на Овна, Рака, Терезів і Козерога вплине липневий Супер Місяць:

Знаки зодіаку Овен

Оскільки повний місяць відбудеться 3 липня, вам буде запропоновано зосередити свої зусилля на кар’єрі та професійних починаннях. Будучи лідером Зодіаку, ви завжди прагнете діяти, і оскільки цей повний місяць відбувається в одному з кардинальних знаків, ви будете неймовірно мотивовані використати цю продуктивну енергію у своїй роботі. Цей місячний час може означати кінець довгого проєкту, над яким ви працювали, або послужити катапультою для нової справи. У будь-якому випадку ваша основна увага буде зосереджена на майбутньому, яке ви бачите для себе у своїй професії.

Знаки Зодіаку Рак

3 липня повний місяць освітлює ваш сьомий дім романтичних стосунків, висвітлюючи бажання міцних, послідовних зв’язків. Хоча ви людина, яка вміє оцінювати припливи та відливи життя, ви прагнете послідовних і значущих стосунків. Можливо, зараз ви усвідомлюєте важливість надійних зв’язків і можете шукати розради в тих, хто виявився стабілізуючою силою у вашому житті. Повністю покладіться на зв’язки з іншими та подумайте про потенційне довгострокове майбутнє деяких із цих динаміків — важливо, щоб вони були постійними та непохитними.

Знаки зодіаку Терези

Цього місяця повний місяць у Козерозі зосереджує ваше прагнення до надійності та стабільності у вашому домі та особистому житті. Це може бути ключовий момент для вашої життєвої ситуації, потенційно знаменуючи зміну місця проживання або зсув у вашій сімейній динаміці. Це час для вас, щоб серйозно подумати про ваші плани щодо цієї сфери вашого життя, Терези — тому, якщо ви відчували себе нерішучими, очікуйте раптової ясності зараз. Плани, які ви маєте щодо свого природного середовища існування, можуть бути започатковані зараз, але для їх розробки потрібен час, тож будьте терплячі та довіряйте процесу.

Знаки Зодіаку Козері

Ви головний герой 3 липня, Козеріг, що є серйозним зрушенням від усієї уваги, яка була на ваших стосунках з початку сезону Сонця у Раку. Якщо останнім часом ви були залежні від своїх емоцій, очікуйте сьогодні особистої перевірки реальності. Ваші плани та цілі зараз є вашим головним пріоритетом, а поки що зв’язки, на яких ви зараз зосереджені, також можуть зіграти важливу роль, ви будете покликані поставити себе на перше місце, незалежно від того, які почуття ви відчуваєте до іншої людини. Цей повний місяць — ідеальний час, щоб подумати про особисті досягнення, над якими ви працюєте, і про те, як люди у вашому житті можуть розкривати, що для вас справді важливо.

You cannot copy content of this page