Повний місяць у Стрільці 4 червня 2023: чому Полуничний Місяць вважається особливим

Повний місяць у Стрільці 4 червня 2023: чому Полуничний Місяць вважається особливим

На початку літа буде особливий рожевий повний місяць, який багатьом принесе можливість втілити свої мрії в реальність. Розбираємось, як правильно загадувати бажання і чого варто побоюватися.

Вже на початку літа, а саме 4 червня 2023 року, на нас чекає незвичайне астрономічне явище, яке в народі називають Полуничним Місяцем. Ягідна повня відрізняється ніжним рожевим відтінком, тим самим привертаючи увагу навіть фанатів астрології.

Чому повню називають полуничним?

Чому ж Місяць стає рожевим? Вся річ у тому, що в цей момент він знаходиться навпроти Сонця, ніби підсвічена її теплим світлом наче зсередини. На почервоніння відтінку впливають і погодні умови, а також особливості заломлення світла через нашу атмосферу. Якщо все скласти, то в результаті на небосхилі для нас супутник здається ягідним, нагадуючи про літню соковиту полуницю.

Чому Полуничний Місяць вважають особливим?

З давніх-давен люди вірять, що зміни на небі безпосередньо впливають на їх долю, а тому рожевий Місяць асоціюють з магією і приписують їй підвищений ефект від будь-яких обрядів і ритуалів. Цей період чудово підходить для самопізнання, проведення різних духовних практик та енергетичного обміну.

Навіть якщо в тебе немає жодного досвіду, то просто спроба зрозуміти свої справжні почуття, прослуховування шабліміналів та йога точно не пройдуть даремно. Якщо ж хочеш отримати від Полуничного Місяця максимум результату, то ґрунтовно підготуйся до загаду бажань.

Чого не можна робити в Повний місяць у Стрільці?

Від ягідного Місяця потрібно зловити дзен, а тому категорично заборонено сваритися, метушитися та панікувати на рівному місці.

Повний місяць у Стрільці все тільки посилить і примножить, так що банальна неввічливість з рідними в результаті може перерости у великий неприємний конфлікт, в якому пригадаються навіть гріхи, коли ти пішки під стіл ходила.

Найкраще провести час із собою і забити на галасливі вечірки, де твої справжні думки будуть заглушені гучною музикою та веселою напускною. Зосередься на своєму «я» і не захоплюйся лихослів’ям про інших — все це може швидко повернутися до тебе бумерангом.

Як правильно загадувати бажання до полуничного місяця?

Як сказано вище, постарайся ізолювати себе від негативу. Будь-які коливання під час концентрації можуть повернути заповітні слова зовсім на інший бік (а це тобі точно не потрібно). Далі сформулюй свої цілі та плани максимально чітко, щоб енергетичні потоки не домалювали картинку на власний розсуд.

Також не забувай фіксувати та візуалізувати мрії на папері та в голові. Так твої задуми втіляються чітко та без імпровізації. Плюс можеш скористатися додатковими ритуальними інструментами — свічками, дзеркалами або іншими незвичайними помічниками.

Не пропусти найкрасивіший повний місяць і обов’язково думай тільки про хороше.

You cannot copy content of this page