Повороти долі на 180 градусів: як вплине коридор затемнень на 4 знаки зодіаку з 25 березня

Кожен знає про існування сонячних і місячних затемнень, але не всім очевидно, що вони завжди відбуваються парами. Спочатку можна спостерігати одне затемнення, а за два тижні, слідом за ним, — інше. Два тижні між двома астрологічними подіями називають коридором затемнень, а починатися він може як із місячного затемнення, так і з сонячного.

Місячне затемнення завжди посідає повний місяць, а сонячне збігається з днем народження нового Місяця. Затемнення відносяться до особливих днів, які наповнені потужною руйнівною і в той же час творчою силою. Але й період між ними ніколи не минає непомітно та без наслідків. Поки не закінчиться весь цикл затемнень, все навколо зазнаватиме змін.

Існують різні думки щодо тривалості коридору затемнень. Деякі астрологи вважають його початком перше затемнення, а закінченням друге. Інша категорія вважає, що коридор починається за 7 днів на початок циклу затемнень і завершується через 7 днів після. А це означає, що цілий місяць можна викреслити із життя.

Пропоную не впадати в крайнощі, дотримуватися першого варіанта, але мати на увазі, що найближчі до циклу затемнення дні також можуть підносити сюрпризи і мати несприятливе забарвлення.

Які знаки зодіаку підпадуть під вплив коридору затемнень?

По-перше, це люди, народжені під знаками Рака та Лева, чи то висхідний, місячний чи сонячний знак. Вам особливо «пощастило», тому що провідні планети Рака та Лева — Місяць та Сонце, які безпосередньо беруть участь у місячних та сонячних затемненнях.

І по-друге, найближчий коридор буде особливо помітний Рибам і Дівам, оскільки затемнення відбудуться на осі цих двох знаків. Якщо ваш висхідний знак Риби або Діва, а також якщо у вашій карті народження Місяць або Сонце знаходяться в цих знаках, запасіться терпінням і приготуйтеся нічого не дивуватися.

Коридор затемнень – це низка несприятливих днів, що перешкоджають успіху та створюють проблеми для будь-якої людини, незалежно від знаку зодіаку. Тому при плануванні справ на ці два тижні краще утриматися від активних та рішучих дій.

Однак якщо дуже хочеться щось зробити або справа не терпить зволікань, можна спробувати. Але будьте готові до несподіваних поворотів та наслідків. І візьміть відповідальність за кінцевий результат. Обережним та завбачливим людям рекомендується проживати коридори затемнень скромно, розмірено та без завищених очікувань.

7 порад, які підійдуть кожному, незалежно від знаку зодіаку, дати та часу народження:

займіть вичікувальну позицію і не поспішайте події;

утримайтеся від поспішних висновків;

станьте спостерігачем і не втручайтесь у природний перебіг речей;

уникайте конфліктів і не порушуйте гострі теми в розмовах;

мисліть позитивно, не втрачаючи надії, і тримайтеся подалі від негативно налаштованих людей;

прислухайтеся до своєї інтуїції, звертайте увагу на сни та таємні знаки;

приймайте життя таким, яким воно є.

You cannot copy content of this page