життєві історії гроші
Позичила гроші колишньому, а назад отримала тільки докори

Ми з Іваном розлучені вже 2 роки. Причиною нашого розлучення стала його коханка. Я не знала про зради чоловіка 2 роки, доки одного разу коханка чоловіка не подзвонила мені та не сказала, що у них з Іваном буде дитина. Я сильно образилася на чоловіка і вигнала його з дому. У нас з Іваном є двоє спільних дітей. Ми з дітьми залишилися жити у моїй 2-х кімнатній квартирі.
Мій колишній чоловік пішов жити до коханки. Іван більше не приїжджав до мене і дітей, хоча я просила його, щоб він хоча б на дні народження дзвонив нашим малим. З нашими дітьми він бачитися не хотів і я подумала, що силоміць милим не будеш.

Я хотіла подати документи на аліменти та в цьому не було потреби тому, що я мала досить не погану заробітну плату та й батьки мої нам з дітьми допомагали.

Якось в ранці в вихідний день мені зателефонував Іван, він був якийсь дивний та попросив позичити йому 6 тисяч гривень. Я спочатку подумала, що не дам, бо йому начхати на нас було ці 2 роки, а коли потрібні гроші то ось і зателефонував. Я запитала у Івана навіщо йому гроші. Він сказав, що гроші потрібні на лікування його мами.

Маму Івана звали Таміла Полікарпівна. У мене з колишньою свекрухою завжди були погані стосунки, але коли Іван сказав, що вона захворіла, я засмутилась. Трохи подумавши, я все ж таки вирішила зайняти Івану гроші.

Іван під’їхав до мене під під’їзд, я йому віддала гроші і він навіть не спитав як справи у дітей, він просто взяв гроші, подякував і пішов. Мене це сильно вразило, я подумала, що мабуть дійсно щось серйозне сталося з Тамілою Полікарпівною.

Мені не давало спокою те, що ж там з Тамілою Полікарпівною. Я довго думала і нарешті відважилися подзвонити їй та запитати як її здоров’я. Я не могла додзвонитися до неї і вирішила з дітьми провідати її.

Приїхавши до Таміли Полікарпівни додому, я подзвонила в її двері. Мені відкрила двері сама Таміла Полікарпівна. Вона здивувалася побачивши мене з дітьми у неї на порозі. Моя колишня свекруха з порогу почала мені дорікати, що вже 2 роки ми не приїжджаємо до неї, а зараз мабуть щось потрібно нам від неї. Я попросила Тамілу Полікарпівну зайти до її квартири і спокійно поговорити. Я почала допитуватися як здоров’я колишньої свекрухи, вона якось агресивно почала реагувати на мої допити. Потім я запитала її чи допомагає їй Іван, на що вона сказала, що сильно з ним посварилася і вже пів року його не бачила. Тоді я запитала про гроші, чи отримала вона від Івана гроші на ліки. Вона сказала, що ніякі гроші він їй не давав уже давно. Таміла Полікарпівна говорила мені, що Іван давав гроші їй до того як розлучився зі мною, а потім перестав допомагати матеріально.

Я не зрозуміла, а на що ж тоді пішли мої гроші? Я запропонувала допомогу Тамілі Полікарпівні, вона відмовилася бо була ще та гордячка. Ми з дітьми ввічливо попрощалися з нею і поїхали додому.

Коли я приїхала додому, я одразу подзвонила Івану і запитала куди він подів мої 6 тисяч гривень? Іван не знав, що я з дітьми була у його мами, та почав мені казати, що вже віддав гроші мамі. Я сказала, що була у Таміли Полікарпівни сьогодні і вона ніяких грошей не отримувала. Іван почав викручуватися, придумувати якісь «відмазки» типу того, що я мамі віддав гроші, а вона забула та взагалі в неї вже з пам’яттю погано. Я не повірила Івану бо сьогодні говорила з Тамілою Полікарпівною і вона була при чудовій пам’яті. Я попросила Івана повернути мені гроші. Він сказав мені, що я погана людина, не співчуваю йому і його мамі. Іван почав мені пригадувати, що він багато грошей віддавав раніше мені і дітям. Я нагадала Івану, що він не платить аліменти, а мав би. Він зовсім розлютився на мене і кинув слухавку.

Я вирішила поки почекати і не чіпати Івана. Чекала я повернення грошей 4 місяці. Але, коли я в соціальній мережі побачила фото дружини Івана з ним і їх донькою де вони відпочивають в Єгипті, в цей час я просто ошаленіла.

Я почала знову активно телефонувати Івану, хотіла щоб він повернув мені борг.
Але Іван не брав слухавку. Я вирішила, тимчасово припинити дзвінки до Івана.

Мій колишній виявився не тільки поганим батьком для наших дітей, а ще й брехливою людиною. Ця ситуація буде для мене уроком, я не буду більше довіряти Іванові а тим паче позичати йому гроші.

facebook