Мир
Правила життя Вінстона Черчилля: Якщо вам потрібно пройти крізь пекло, проходьте не зупиняючись.

Навіть якби ми не знали, що Черчілль — нобелівський лауреат, один з творців антигітлерівської коаліції з США і СРСР, і, можна сказати, знак якості британської політики, нам би все одно було цікаво почитати, що він думає про життя. Он який колоритний дядько, вже точно він щось та знає.

Про розум і дурість

Для неука наймиліше читати збірники цитат … відкласти в пам’яті, цитати народжують відмінні думки. Розумний людина не робить сам все помилки — він дає шанс і іншим. За великим рахунком, люди діляться на три класи: ті, хто смертельно зайнятий, ті, кому смертельно страшно, і ті, кому смертельно нудно.

Собаки дивляться на Вас знизу верх; кішки — зверху вниз. Дайте мені свиню! Вона дивиться Вам прямо в очі і поводиться з Вами, як з рівними. Найбільший урок життя в тому, що і дурні бувають праві.

Про ворогів і цілі

Якщо вам потрібно пройти крізь пекло, проходьте не зупиняючись. Кожен раз, коли я бачу повний зал, я не можу не думати про те, що, якщо б я не виголошував промову, а піднімався на ешафот, глядачів зібралося б удвічі більше.

У вас є вороги? Чудово. Значить, ви в своєму житті за щось постояли. Найвеселіше в житті — це коли в тебе стріляють і промахуються. Ви ніколи не дійдете до місця призначення, якщо будете жбурляти каміння в кожну собаку, що гавкає.

Про війни і революції

Той, хто міркує про революцію, повинен готуватися до гільйотини. Ми живемо в епоху великих подій і маленьких людей.

Війна — це, головним чином, каталог помилок. Мета парламенту — замінити кулачні бої словесними. Будь-яка криза — це нові можливості.

Про любов і інвестиції

Важко, практично неможливо, принизити красиву жінку; вона залишиться красивою, а той, хто принизив її — залишиться в дурнях. Тютюн для любові шкідливий, але вік — куди шкідливіше.  Немає кращої інвестиції, ніж інвестиція молока в немовлят. Любіть так, як якщо б вам довелося після цього ненавидіти, і ненавидьте так, як якщо б вам довелося після цього любити.

Про працю і успіх

Коли хочеш правильно писати — старайся правильно мислити. Намагатися всюди мати безпеку — значить ніде не мати силу. Договорювати все до кінця — вірний спосіб набриднути. При всій красі стратегії, поглядайте іноді на результати. Коли ви перестаєте мріяти, всесвіт перестає існувати.

facebook