П’ять найсильніших і найвпливовіших знаків Зодіаку

Під якими знаками народжуються найвпливовіші люди, які мають потенціал лідера, титановий стрижень і духовні сили.

Лев. Більшість Левів – люди, якими правлять амбіції та жага до влади. Представники цього знаку Зодіаку відчувають, що виділяються на тлі решти.

З дитинства народжені під сузір’ям Лева здатні приймати рішення та відповідати за свої вчинки. Це так вражає оточуючих, що згодом навколо Левів утворюється своя власна компанія, в якій представник цього знаку вважається ватажком.

До зрілих років Леви стають напрочуд добре розвинені інтелектуально у тих напрямках, у яких зацікавлені. Чим далі, тим краще представники цього знаку Зодіаку справляються з роллю лідера та керівника.

Вони вміють подобатися людям. І не тільки тому, що елегантні та яскраві, але й тому, що ніколи не забувають про прохання тих, хто перебуває під їх заступництвом.

А ще ніколи не нехтують дорученнями. До речі, під знаком Лева народилися, наприклад, Наполеон Бонапарт та Олександр Македонський.

Стрілець. Багато представників цього знаку Зодіаку вміють заводити нові корисні знайомства і загалом чудово справляються з роллю лідера.

Стрільці, кажуть астрологи, люди, які притягують до себе завдяки своїй внутрішній енергії. Уміння надихати оточуючих і невичерпний заряд оптимізму роблять Стрільців привабливим у власних очах представників протилежної статі прикладом наслідування інших.

Люди, народжені під цим знаком, зазвичай мудрі і люблять думати наперед. Така стратегія не залишається непоміченою, тому з роками люди починають все активніше прислухатися до того, що каже Стрілець. До речі, під сузір’ям Стрільця світ з’явився, наприклад, Вінстон Черчілль.

Терези. Головні переваги Терезів, які цінують у них оточуючі – товариськість, почуття такту та чесність. Майже всі представники цього знаку Зодіаку борються за справедливість і мають прекрасну здатність раціонально оцінювати ситуацію і робити правильні висновки.

Терези, нарешті, дуже відповідальні, а багато з них, до того ж, ерудовані. Представники цього знаку, якщо скористаються своєю мудрістю, можуть стати чудовими лідерами. Вони одні з тих, за ким охоче йде натовп, і до кого прислухаються маси.

Цікаво, що одна із знаменитих людей, що народилися під цим знаком Зодіаку, – Маргарет Тетчер.

Овен. Овни ініціативні та люблять віддавати себе цілком і повністю тому, чим захоплені. Мабуть, не у всіх випадках ці якості можуть бути корисними лідерові… Але в представниках цього знака Зодіаку є така завзятість і такий внутрішній стрижень, якому всі інші можуть лише заздрити. Тих, ким дорожить, Овен оберігатиме від усіх лих. Він проведе їх через терни до зірок і доб’ється всіх поставлених цілей всупереч перешкодам. Таке прагнення мрії викликає захоплення.

А тому навколо багатьох Овнів рано чи пізно «сколочується своя компанія», де вони почуваються «провідниками». До речі, представники цього знаку Зодіаку завжди готові прийти на допомогу, а ще вони не втомлюються дбати про тих, хто слабший.

У результаті це робить Овнів впливовими людьми. Додамо, Овен за знаком Зодіаку, наприклад, знаменитий художник і учений Леонардо да Вінчі

Скорпіон Скорпіони – зосередження харизми та внутрішньої сили. Вони вміють захоплювати оточуючих своїми ідеями.

Чарівність представників цього знаку Зодіаку, подібна до чарівної флейти, зачаровує оточуючих. Скорпіони часто знають, чого хочуть від життя та цінують себе. Ті люди, яким така життєва філософія близька, намагаються увійти в коло друзів Скорпіона і привернути до себе цю сильну і впевнену людину.

Представники цього знаку – лідери за вдачею, які можуть вести за собою людей. І при цьому надихати їх своїми мріями.

Додає Скорпіонові бонусів його незалежність від чужої думки: хто б що не шипів за спиною, представники цього знаку Зодіаку продовжать шлях до заповітної мети.

Скорпіон за знаком Зодіаку, наприклад, Білл Гейтс.

You cannot copy content of this page