Поради
Притягують горе і злидні: від якихось речей в будинку краще терміново позбутися

Речі в будинку можуть нести як позитивну, так і негативну енергетику. Щоб не залучати в будинок невдачі, убогість і труднощі, намагайтеся позбутися від подібних предметів побуту.

Так, енергетика деяких домашніх предметів деструктивно впливає на людей, відштовхуючи від них благополуччя і успіх. Джерело

Тому, щоб успіх, достаток і любов завжди панували у вашому будинку, вам слід позбавитися від джерел енергетичної небезпеки або мінімізувати їхній негативний вплив на вас і членів вашої сім’ї.

Речі, які відштовхують успіх і гроші

1. Розбитий посуд і дзеркала

Зберігати такі речі дуже небезпечно з точки зору біоенергетики: вони впливають на мешканців будинку деструктивно, позбавляючи життєвих сил і удачі.

Крім того, посуд зі сколами або тріщинами – це магніт для бідності та злиднів, тому, якщо її зберігати в будинку, про благополуччя, процвітання, фінансове та професійне зростання можна забути.

2. Чужі речі

Чужі речі також небезпечні, адже вони несуть вам енергію свого першого власника, його проблеми і невдачі.

Тому, щоб убезпечити себе, намагайтеся не зберігати в будинку і не використовувати чужі речі або нейтралізувати їх негативний вплив за допомогою спеціальних ритуалів по енергетичному очищенню речей.

Читайте також: Молитва “Отче наш” має чудодійну силу: провидець розповів, що потрібно робити

3. Порожній гаманець

Деякі люди мають звичку купувати гаманець на майбутнє або отримують в подарунок від близьких людей, і деякий час ним не користуються.

Якщо гаманець лежить без діла, в ньому обов’язково повинна бути хоч одна будь-яка грошова купюра або монетка. Зберігати в будинку порожній гаманець дуже погано: він буде залучати у ваш будинок бідність і злидні.

4. Перевернута підкова

Підкова – сильний оберіг дому від злиднів, заздрості і злих духів за умови, що він розміщений правильно і в правильному місці.

Якщо повісити підкову в перевернутому вигляді, то вона, навпаки, стане магнітом для фінансових проблем та життєвих невдач.

5. Штучні квіти

Квіти, якщо вони живі, – це символ росту, життя і процвітання. А штучні несуть енергію смерті, тому привертають до хати фінансові труднощі і невдачі, а також проблеми зі здоров’ям.

facebook