Breaking News
Невідомо, скільки б продовжувався такий стан, але Алла одержала запрошення до нотаріуса. І дізналася, що і дачу, і «Волгу», що залишилася після батька, і всі сімейні цінності мати заповіла Вадиму. Документ був написаний того дня, коли Алла пішла до Олега. Відтак знайшла товсту пачку листів Вадима
Тишу в кабінеті перервав сигнал на мобільному телефоні чоловіка, що лежав на столі. Оксана не мала звички «ритися» в його телефоні, бо завжди довіряла коханому. Однак вирішила глянути, може, там щось термінове. Побачене і прочитане остаточно збило з пантелику: «Я все підготувала. Думаю, вона не здогадається. Вечір має бути незабутнім». І відправник – «Ланочка».
У неділю вранці на Таниному подвір’ї на все село вигравали музики. А дівчину під гіркі весільні пісні вдягали у вельон. Мати радісно благословила доньку, хоч не розуміла, чого дитина така зажурена, куди подівся її дзвінкий сміх. Хоч би не заслабла? А коли у двір під весільний марш зайшли гості молодого, всі замовкли
Йде втомлена жінка з роботи, тягне важкі сумки, по дорозі заскочивши в магазин. «Що ж, – питаю, – так надриватися? Невже допомогти нікому?» «Та є кому, – відповідає. – Два сини вдома. Одному – двадцять сім років, іншому – тридцять один рік. Вперлися в свої комп’ютери, ніяк не витягнути. Зараз прийду, почнуть по пакетах лазити, хапати на ходу. Хоч би одружилися чи що? Все легше було б»
Іра мовчки розігрівала вечерю. Мовчазну тишину порушило сповіщення в її мобільному. На екрані висвітився невідомий номер. Відкрила повідомлення і застигла на місці. Це були світлини
Суспільство
Про подругу чоловіка! Мене навіть в цій ситуації не настільки помилка чоловіка виводить, а те, що він як і раніше обожнює цю подругу і вважає її «сестрою» майже

У вас є люди, які вам поламали плани і життя? Розповім вам історію з мого життя.

У моєму житті, цією людиною стала подруга чоловіка. Я знаю і згодна з усім жіноцтвом, що подруги у чоловіка – це не зовсім правильно, але в моєму випадку було невигідно розлучатися через неї.

Чогось більшого ніж дружба у них не було ніколи, вона незаміжня, але почуття, кохання, чи ще щось там є або було 100%. Але мені однаково. Суть в тому, що вона при будь-якій потребі смикає мого чоловіка. Відвезти її в аеропорт – чоловік знаходить водія, потрібно когось знайти або допомогти – чоловік відразу відповідає, і так у всьому. Кульмінацією всього стало те, коли їй потрібно було поговорити зі своїм орендарем, але вона вирішила і тут смикнути чоловіка і попросила його зробити це.

Словом, це одне її прохання закінчилося тим, що мого чоловіка ледь не забрали у відділок. Там у орендарі були проблеми з законом. Поліцейські приплели сюди мого чоловіка заради великої застави. Ще й з документами проблеми через слідство. І мене навіть в цій ситуації не настільки помилка чоловіка виводить, а те, що він як і раніше обожнює цю подругу і вважає її «сестрою» майже.

Від мене майже рік приховували, що вся ця справа почалася з неї. Випадково дізналася, при розмові з адвокатом. Все життя догори дном перекинулася, через те, що Валя не могла вирішити свої справи. Про те, як вони заходять з ордером вранці, краще промовчати. Ділюся з вами цим анонімно, тому що не анонімно нікому розповісти не зможу. Вирішила показати вам, які бувають ці «подруги» чоловіка.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!