Прогноз Ба Цзи на травень: що принесе нам місяць з погляду китайської астрології

Прогноз Ба Цзи на травень: що принесе нам місяць з погляду китайської астрології

Енергії травня вступлять у свою силу лише 6 числа. До цього дня, аж до 5 травня, ще правлять енергії квітня.

5 травня на нас чекає місячне затемнення, і слідом за ним відбувається зміна енергій двох місяців. Тому перехід у нові енергії може бути дещо хвилюючим та емоційним.

У травні до нас приходить сильна енергія вогню. Тому якісь емоційні хвилювання і перепади в настрої від нестримної радості до емоційного виснаження цього місяця можуть показати себе в повній красі.

Незважаючи на те, що головна емоція вогню — це радість. У такій великій кількості радість може вести нас до втоми, смутку і навіть до якогось невдоволення та роздратування.

Але в чому плюс вогню в травні для нас?

Буде простіше та легше вивчати нові галузі знань (особливо все, що пов’язане з езотерикою).

Енергія вогню дарує нам натхнення, бажання щось втілювати, створювати. Тому легше і простіше буде реалізовувати в травні якісь ідеї, втілювати в життя починання.

Травень є гарним місяцем і для активної реклами, просування, позиціонування себе, своїх талантів, здібностей та експертності. Не упускай цей місяць, якщо давно хотіла почати якесь навчання, або розпочати нову роботу. Буде простіше і легше увійти до цього процесу, і майже одразу побачити якісь результати своїх дій.

Місяць  емоційний, дуже інтенсивний за своїм проявом, тому відсидітися десь осторонь і вести спокійний спосіб життя не вийде.

При цьому не обов’язково, що протягом місяця ми будемо емоційно нестабільними і кататися на емоційних гойдалках. Ні! Але цього місяця раджу виявляти, не те, щоб стриманість, але тиху та спокійну радість. І пам’ятай, що якщо ти бурхливо виражатимеш свої емоції в позитиві, то з такою ж силою вони можуть впасти вниз, і ти відчуєш те саме емоційне спустошення.

Тому не витрачай енергію на свої емоції даремно. Нехай весь травень буде сповнений радістю, але тихою, спокійною та впевненою, тоді місяць пройде найбільш сприятливо для тебе.

Тим не менш, сильна енергія Вогню додаватиме занепокоєння, невгамовності. Захочеться якогось драйву та руху. Починай цього місяця займатися спортом, або плануй у травні якісь поїздки, подорожі. У будь-якому випадку, в наступних енергіях відсидітися осторонь не вийде… Або це буде активність у роботі, у твоїй професійній діяльності. Або це буде якась фізична активність.

У сфері економіки на валютному ринку, ринку цінних паперів ми також можемо спостерігати якісь зміни — злети, падіння. Тим не менш, якщо ти працюєш у цій сфері – це твій місяць! Крім того, успіх чекатимуть сфери маркетингу та реклами, краси та індустрії розваг, енергетики та всього того, що безпосередньо пов’язане з вогнем.

Енергії травня будуть у зіткненні з енергіями самого 2023 року. Стикатимуться енергії Вогню та Води. Це свідчить, що у суспільстві можуть виникати якісь конфлікти, непорозуміння, сутички. Кожен хотітиме показати свою правду.

З точки зору харчування: не зловживай у травні гострими та кислими продуктами, не зловживай цього місяця алкоголем.

Також цього місяця може виходити з ладу техніка, починаючи з дрібної, і закінчуючи чимось великим та масштабним.

Якщо ти народилася в рік Кролика, Кози чи Свині, то цього місяця у тебе можуть бути якісь поїздки, пересування або можуть бути нові знайомства. Просто якісь прискорення подій у твоєму житті можуть статися у травні. Якщо ти планувала починати якусь діяльність, то точно вибирай наступний місяць для цих цілей.

Якщо ти народилася в рік Свині, то енергії травня стикаються з нею. Це нестиме за собою якісь зміни, зміни, емоційні хвилювання, переживання. Можливі переїзди, нові знайомства. Або ти можеш з кимось зі свого оточення розлучитися. Або можуть бути якісь зміни у зовнішності.

Якщо ти народилася в рік Свині (час з 21:00-23:00), то в травні можуть бути зміни, пов’язані з твоїми учнями, підлеглими чи дітьми. Звертай увагу на те, як вибудовуватимуться стосунки з ними.

Нагадую, що цей прогноз має лише загальний характер. Щоб говорити про те, що чекає на кожного з нас у майбутньому періоді — потрібно індивідуально аналізувати карту конкретної людини.

Кожному з нас травень принесе щось своє. Потрібно бути готовими до нового місяця, розуміти, що він для нас приготував та використати його енергії з максимальною користю для себе.

You cannot copy content of this page