Прогноз карт таро на вихідні 13 і 14 травня: якщо ви давно чекали на ковток свіжого повітря — це він!

Якщо ви давно чекали на ковток свіжого повітря — це він: прогноз карт таро на вихідні 13 і 14 травня

Усі ми будуємо плани та хочемо точно знати, чого чекати. Непогано було б зазирнути у майбутнє хоч би на вихідні вперед.

П’ятірка жезлів – карта вихідних!

Карта порожніх прагнень, бажань, які не здійсняться. Аркан символізує перешкоди, клопіт, появу проблем. З нізвідки з’являться обмеження, вас спробують залучити до чужих проблем.

Ця карта може означати розмову із подругою, яка скаржиться на чоловіка. Ви даєте їй слушні поради, вона погоджується, але в кінцевому рахунку вашим рекомендаціям не буде і все буде по-старому. Тобто допомогу ви надали, але марно. Ви витратите сили, але ніхто цього не оцінить.

Старі надії підуть прахом, але сумувати довго не доведеться.

П’ятірка жезлів несе нові віяння: якщо ви давно чекали на ковток свіжого повітря — це він. Сміливо ставте нові цілі і не сумуйте про втрачене.

Хоча спроби боротися за те, що настав час відпустити, відчуваються так, ніби ви борсаєтесь на місці, енергії буде багато. Чим більше постараєтеся, тим більше наповненими відчуєте себе у вихідні та наступного тижня.

Ви самі генеруєте свій настрій.

П’ятірка жезлів віщує конфлікт.

Якщо в парі скупчилося напруження, воно виллється у велику сварку з криками «Хочу розлучення!»

Реальних наслідків від склок не варто очікувати: «Карта означає, що образи і претензії стримувати більше не вийде. Але це тільки на користь — у скандалі ви розрядитеся, пробачити коханого стане легше».

You cannot copy content of this page