Прогноз на грудень 2023 року за датою народження для всіх

Розрахуйте свою кількість кармічного завдання і дізнайтеся, що на вас чекає в першому місяці зими.

Грудень, незважаючи на завершення року, — це початок усіх початків. Сміливі та амбітні плани, нові горизонти. У вас з’явиться не тільки бажання змін, але й сили для того, щоб робити перші кроки та рухатися вперед. Ви ясно відчуєте внутрішній імпульс до дії.

Грудень знаходиться під заступництвом “одиниці”, а це енергія Сонця. Тим, хто сміливий і добрий серцем, хто не боїться своїх бажань і вірить в успіх, обіцяно заступництво цієї планети.

Для індивідуального прогнозу на місяць складіть прості числа в дні та місяці вашого народження, скоротите отриманий результат до простого числа.

Наприклад, дата народження 18.12 1+8+1+2=12 1+2=3 Ваше число – 3.

Якщо ваше число 1

Незважаючи на активну та енергійну природу наступного місяця, не робіть погано продуманих кроків. Спочатку все добре зважте, а потім не поспішаючи приступайте до справи. Сім разів відміряй, як то кажуть.

Якщо ваше число 2

Наступного місяця ви можете отримати несподіваний подарунок або покращити своє матеріальне становище. Пропозиції, пов’язані з інвестуванням та примноженням капіталу, заслуговують на те, щоб їх розглянути.

Якщо ваше число 3

У вас поєднуватимуться відвага, рішучість і непохитна віра в себе. Така сила допомагає не просто виконувати свої бажання, а й «завойовувати міста». Заплануйте щось глобальне, на що давно не могли наважитися.

Якщо ваше число 4

Ви потребуєте оновлення зв’язків, тому в грудні спрямуйте зусилля на налагодження спілкування та встановлення нових знайомств. Вам зустрінуться цікаві люди, а вони підкажуть вам ідеї та способи їх реалізації.

Якщо ваше число 5

На вас чекають зміни в особистому житті, приємне знайомство або маленька романтична пригода. Якщо ви щасливі в коханні і не маєте наміру щось змінювати, то зробіть ваші стосунки ще ближчими і відвертішими.

Якщо ваше число 6

Якщо вам не до душі досягнення у зовнішньому світі і ви не налаштовані на активну роботу та бурхливу діяльність, зробіть щось для себе особисто. Це допоможе вам відчути себе впевненіше та щасливіше.

Якщо ваше число 7

Грудень – місяць фінансово благополучний. Гідна оплата ваших зусиль, нові вигідні пропозиції, премії, заохочення, подарунки — на все це ви заслужили. Близькі теж висловлюватимуть вам своє кохання матеріальними способами.

Якщо ваше число 8

Наступного місяця ви можете опинитися в епіцентрі конфліктів, виступаючи як мимовільним учасником, так і провокатором. Віддавайте перевагу мирним способам вирішення проблем та досягнення поставлених завдань. Бережіть сили.

Якщо ваше число 9

Вам грудень відкриє безліч нових можливостей, але через зосередженість на своїх поточних справах ви ризикуєте їх просто не помітити. Настройтесь отримувати з усього максимальну користь собі.

You cannot copy content of this page