Прогноз на кожен день вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

До середини вересня все ще не рекомендується кардинально змінювати своє життя – влаштовуватися на нову роботу, міняти місце проживання, робити великі покупки.

Якщо дуже потрібно і перенести щось із перерахованого вище немає можливості, то варто взяти на замітку астроради на вересень, або підібрати сприятливу дату важливої події індивідуально.

Несприятливі дні для одруження – 3, 8, 10, 11, 19, 20, 21, 22, 27, 29 вересня.

Помірно сприятливі дні для весілля (з огляду на вплив ретроградного Меркурія) – 6, 9, 12, 14, 15 вересня.

Сприятливий день для укладення шлюбу – 24 вересня.

Сприятливі дні для подорожей – 3, 7, 9, 10, 16, 23, 25, 26, 27 вересня.

Несприятливі дні для подорожей – 4, 8, 11, 19, 21, 24, 28 вересня.

Сприятливі дні для започаткування нових проектів — 2, 3, 10, 30, 15, 16, 24, 25 вересня.

Несприятливі дні для початку нових проектів – 4, 5, 8, 11, 12, 13, 14, 20, 27, 28 вересня.

1 та 29 вересня

Сприятливі дні для діяльності у сфері мистецтва та творчості та роботи в саду. Корисні медитації та духовні практики. День дуже вдалий для виконання раніше даних обіцянок. Несприятливими є судові справи, вклади. Не варто брати кредити, а також йти на ризик та приймати важливі рішення.

2 та 30 вересня

Вдалі дні для бізнесу, великих покупок та фінансових операцій. Корисна творчість. Сприятливе звернення до спеціалістів. Не варто наражати себе на небезпеку в тих чи інших ситуаціях. Також небажано проявляти себе занадто різко і наполегливо — сміливість буде важко відрізнити від необдуманості.

3 вересня

Сприятливі продажі та купівлі, а також вирішення юридичних питань. Рекомендується приділити час спорту та догляду за собою. Небажано завершувати серйозні справи та вести емоційно тяжку діяльність.

4 вересня

Корисна самодисципліна та вирішення давно відкладених справ. Сприятливий день для творчості, сільського господарства та тієї діяльності, де є елемент конкуренції та змагань. День не підходить для нових починань. Але звичний порядок речей все ж таки варто розбавити деякою спонтанністю.

5 вересня

Гарний час для прояву рішучості та лідерських якостей, а також навчання та відмови від шкідливих звичок. Варто утриматись від активності на воді. Важко досягти цілей у переговорах та спілкуванні — не допоможе навіть дипломатія.

6 вересня

Сприятливий день для торгівлі, будівництва, фінансових операцій та наведення порядку у фінансах. Корисно приділити час самовдосконаленню. Не варто піддаватися спокусі зруйнувати щось у своєму житті — стосунки чи нові можливості.

7 вересня

Вдалий день для торгівлі, рекламної діяльності, укладання контрактів, ділових переговорів та спілкування, переїзду. Корисні духовні практики. Небажано вплутуватися в конфлікти.

8 вересня

Не варто боятися зустрітися віч-на-віч із самими собою і знайти відповіді на багато питань, а також відмовитися від шкідливих звичок і всього того, що стримує ваш розвиток. Несприятливий день для важливих починань.

9 вересня

Будуть сприятливі навчання, покупки, різноманітні дослідження. Гарний час розпочати все спочатку. Не рекомендується вплутуватися в конфлікти, брати кредити та вирішувати питання, пов’язані із законом та органами влади.

10 вересня

Сприятливий день для укладання угод, планування, проведення різноманітних заходів та будівництва. Цього дня можна звернутися до когось за допомогою у разі потреби. Корисні дії, що ведуть до гармонії.

11 вересня

Особливо в другій половині дня несприятливо починати щось нове. Найкраще приділити час діям, спрямованим на короткочасний результат. Не варто брати кредити та позики.

12 – 14 вересня

Хороші дні для проведення заходів, виступів на публіці та залагодження конфліктів. Можна зробити комусь подарунок. Сприятливо підвищувати кваліфікацію та вирішувати кар’єрні питання. Є шанс знайти підтримку у найвпливовіших людей. Ці дні не підходять для планування та прогнозування чогось майбутнє. Не варто також брати кредити.

15 вересня

Вдалий день для створення чогось масштабного, покупок, благодійності. Корисно приділити час кар’єрним здобуткам. Дипломатія допоможе вирішити важливі питання, у тому числі з начальством та впливовими людьми. Не варто вступати в конфлікти та з’ясовувати стосунки, а також позичати комусь гроші. День не підходить для завершення важливих справ.

16 вересня

Корисно приділити увагу творчості, хобі, якщо вони пов’язані з рукоділлям. Сприятливо вивчати іноземні мови. Хороший день для зміни місця проживання, лікування, укладання угод, покупок та продажів. Не варто як лінуватися, так і занадто захоплюватися довгостроковим плануванням – краще вибрати золоту середину.

17 вересня

Сприятливий день для ремонту та дизайну інтер’єру, творчості, виступів на публіці, спорту та нових знайомств. У всіх справах варто виявляти більше харизми та чарівності, а в рутину – додавати творчості. Невідповідний день для протистояння з будь-ким, а також різних досліджень.

18 вересня

Найкраще підуть громадські проекти, а також торгові та фінансові операції. У своїй діяльності варто виявляти якнайбільше гнучкості та дипломатичності.

19 вересня

Хороший день для прояву рішучості, активності та лідерства, а також проведення свят та прийняття важливих рішень.

20 вересня

Не підходить як для рутини, так і нових починань. Найкраще зайнятися дослідженням чогось із розгадкою таємниць, а також навести лад у фінансах. Душевну рівновагу подарують зустрічі з друзями, йога та медитації.

21 вересня

Сприятливий день для судових справ, турботи про когось та допомогу старшим родичам. Не варто боятись брати не себе відповідальність. А ось на поводі у образ та свого егоїзму небажано.

22 вересня

Виявиться складно утримати душевний баланс — у цьому допоможуть творчість та філософські роздуми. День не підходить для сімейних свят та вирішення фінансових питань. Не рекомендується брати кредити та гроші у борг.

23 вересня

Найкраще виявити сильну позицію — цим можна надихнути інших на досягнення. Гарний день для спорту, сільського господарства та медитацій. Несприятливо завершувати справи і виявляти зайву дипломатію — вона може виявитися гідно оціненою.

24 вересня

Сприятливий день практично для будь-яких починань у сфері політики, юриспруденції, бізнесу, творчості, планування. Не рекомендуються необдумані рішення та вчинки.

25 вересня

Вдалий час для вивчення нового, ділових переговорів, покупок. Не очікується успіху у судових справах, небажано йти на ризик. Не рекомендується завершувати важливі справи.

26 вересня

Вдалий день для проведення заходів, творчості, великих покупок. Корисні йога та медитація. У своїй діяльності рекомендується застосовувати більше нових технологій. Для побудови нових відносин, одруження та відмови від старих звичок день не підходить.

27 вересня

Будуть вдалі угоди з нерухомістю, покупка машини, навчання, нові знайомства, процедури, що омолоджують, йога. Краще відкласти судові та фінансові питання, одруження. Варто контролювати свій гнів.

28 вересня

Вдалий день, щоб ризикнути, це може принести нові можливості. Сприятливе сільське господарство та діяльність, пов’язана з водою. Для взаємодії з органами влади день не підходить.

You cannot copy content of this page