Прогноз на кожен місяць 2024 року для всіх знаків зодіаку

Усі місяці майбутнього 2024 року будуть особливими, тому що планети, зустрічаючись і з’єднуючись одна з одною, принесуть абсолютно несхожі результати.

Яким буде наступний рік, залежить від важких і повільних планет: Сатурна та Юпітера, а також місячних вузлів Раху та Кету. Саме їхнє становище та стан розбурхує зоряний простір і викликає ті чи інші події як на світовому рівні, так і в особистому житті кожного.

Загальна тенденція така, що Раху із знаку Риб провокуватиме на емоції, спонукатиме до допомоги, сприяння та співпереживання. Кету — позбавляти меркантильних спонукань та практичної орієнтованості, підштовхуючи до спонтанності та імпровізацій. Люди почнуть виявляти більше емпатії та чуйності по відношенню один до одного, прагнути краси та креативу.

Сатурн, перебуваючи у Водолії, продовжить тенденції 2023 року. Тому доведеться й надалі спрямовувати свої зусилля на боротьбу з усім застарілим, шукати нові напрямки та переходити на більш сучасний та високотехнологічний рівень. У вирішенні особистих питань також ефективнішими виявляться незвичайні способи, ніж рух второваною доріжкою.

Проте кожен місяць особливий, тому що планети, зустрічаючись і з’єднуючись один з одним, приносять зовсім несхожі результати.

Січень 2024

Події січня говоритимуть про те, що до цього ховалося, приховувалося чи навмисне спотворювалося. Щоправда, вийде на поверхню і дасть їжу для роздумів. Багато хто змінить свій світогляд і ставлення до звичних речей. Продовжаться конфлікти між людьми різних релігійних течій та верств суспільства. Але це буде дуже чесний та правильний час.

Лютий 2024

У лютому буде багато роботи, у тому числі над собою. Доведеться складати нові плани та графіки, щоб наздогнати втрачене. Без несподіванок не обійдеться: різноманітні перешкоди можуть вторгатися і заважати здійсненню ваших намірів. Переможе той, хто не здасться і продовжить, попри все, рухатися до своєї мети.

Березень 2024

Березень, особливо його друга половина, виявиться одним із найемоційніших місяців наступного року. Буде багато приводів і для радості, і для переживань. Внутрішня напруга може досягти максимальної межі та перетворитися на погано контрольовані дії. У такий період краще бути пасивним та більше відпочивати.

Квітень 2024

Саме час переходити у наступ. Беріть штурмом свої проблеми та ті висоти, що здавались вам раніше недосяжними. Рівень конфліктності – високий. Але якщо у вас буде план і добре продумана стратегія, а імпульсивність ви заміните на вдумливість і послідовність, маєте величезні шанси отримати максимальний результат.

Травень 2024

Одне те, що у травні буває один із найкращих днів у році, робить його особливим. Це місяць бажань, насолод та задоволень, фінансового успіху та кар’єрних досягнень, любові та мистецтва. До речі, найкращий день, або Акшая Трітя, припаде на 10 травня. Не забудьте загадати своє найзаповітніше бажання цього дня.

Червень 2024 

Червень, як і належить першому літньому місяцю, легкий, веселий і пустий — але й досить мінливий. Це час, коли складно приймати рішення, вибирати одне з двох і чітко дотримуватися планів чи правил. Весь час хочеться придумати щось новеньке або кинути все і вирушити на край світу. Це місяць знайомств та яскравих вражень.

Липень 2024

Липень – місяць для душі, близьких людей та сімейних заходів. Він об’єднує і гуртує всіх між собою через емоції та почуття. Якась важлива чи гучна подія може спонукати людей помиритися, подружитися та стати ближчими один до одного. Потреби інших стануть важливішими за свої власні, а бажання догодити візьме гору над усіма іншими.

Серпень 2024

У серпні може з’явитися людина, яка відіграє вирішальну роль у вашому особистому житті чи житті всього суспільства. У цей період з’явиться ясність, який шлях вибрати і як діяти у майбутньому. Не слід боятися приймати рішення та брати на себе відповідальність, навіть якщо від цього залежить все ваше подальше життя.

Вересень 2024

Перший місяць осені готує сюрпризи у взаємодії людей. Любовні стосунки будуть позбавлені романтики, і це невідповідний момент для укладання шлюбу. Навіть найміцніші спілки можуть похитнутися чи розпастися. І у бізнесі вересень не обіцяє великого успіху. Практичність та дії без ризику допоможуть зберегти те, що ви маєте.

Жовтень 2024

Місяць низької активності, сезонних захворювань та зростання епідеміологічних порогів. Не слід планувати стартапи чи брати на себе підвищені зобов’язання. Краще махнути на кілька тижнів до моря у другій половині місяця. Якщо щось не виходитиме, бережіть свою самооцінку і списуйте все на зірки.

Листопад 2024

У листопаді можуть відбуватися неприємні, трагічні події, які сприяють внутрішній трансформації та переродженню. Розплющаться очі, спадуть рожеві окуляри — і світ стане таким, яким він є насправді. Якщо ви сильно захочете, то зможете пропрацювати і змінити навіть негативні сценарії свого життя.

Грудень 2024

У грудні Сонце повертається на той самий знак зодіаку, з якого починався рік. Чи не символічно? Настав час підбивати підсумки або пожинати плоди. Втрати приймайте гідно та проводьте з вдячністю, не тримайтеся за те, що вам не належить. І водночас створюйте наміри на майбутнє, будуйте плани, формулюйте цілі. Саме у грудні є можливість брати бажане на приціл.

You cannot copy content of this page