Прогноз на січень 2024 року за датою народження для всіх знаків зодіаку

Розрахуйте свою кількість кармічного завдання і дізнайтеся, що на вас чекає в першому місяці нового 2024-го року.

Січень — місяць рефлексії та висновків. Щоб 2024 рік став удачливішим, щасливішим і благополучнішим за попередній, необхідно переглянути все, що ви робили, про що думали і чого прагнули і винести з цього уроки. Тому роздуми про життя будуть дуже доречними в першому місяці нового року.

Обов’язково проаналізуйте свої бажання. Можливо, настав час вибрати нові, більш актуальні для сьогоднішніх обставин. Дозвольте собі хотіти та мріяти без обмежень та поправок на можливості. Нехай це будуть справжні щирі мрії.

Для індивідуального прогнозу на місяць складіть прості числа в дні та місяці вашого народження, скоротите отриманий результат до простого числа. Наприклад, дата народження 18.12 1+8+1+2=12, 1+2=3. Ваше число – 3.

Якщо ваше число 1

Вам передусім необхідно проаналізувати своє ставлення до себе. Невпевненість, нерішучість та внутрішні обмеження заважають вашому розвитку та стримують добрі зміни. Ваша особистість прагне змін.

Якщо ваше число 2

Зона вашої роботи – стосунки з іншими людьми, особливо з жінками: мамою, свекрухою, начальницею, подругою чи колегою. Шлях до перемир’я вимощений добротою, увагою, співчуттям та вдячністю.

Якщо ваше число 3

У січні на першому місці моральність, благочестя та законослухняність. Ваша «темна» сторона, яку ви приховуєте і не бажаєте визнавати, потребує опрацювання. Подумайте, як можна виправити ситуацію, і зробіть все, що від вас залежить.

Якщо ваше число 4

Маючи потужну енергетику і руйнівну силу, ви здатні самі собі завдати шкоди. Або дії, спрямовані проти інших людей, бумеранг повернуться до вас назад. Направивши енергію в мирне русло, ви зможете уникнути багатьох проблем.

Якщо ваше число 5

Перегляньте коло вашого спілкування. Не всі з тих людей, на яких ви розраховуєте, заслуговують на довіру і повагу. Зберігайте та підтримуйте добрі стосунки з тими, хто приймає вас такими, якими ви є, приносить позитивні емоції та зміни.

Якщо ваше число 6

Зверніть увагу на те, як складаються ваші стосунки з протилежною статтю. Не скаржтеся на невдачі, а оцініть свій внесок у них. Вивчення психології відносин, любов до себе та повага до партнера допоможе змінити звичну модель поведінки.

Якщо ваше число 7

Ви не використовуєте повною мірою свій потенціал, тому про ваші таланти відомо лише вузькому колу людей. Пофантазуйте, які ваші вміння та здібності можна направити на допомогу іншим людям. Думайте ірраціонально, підключаючи інтуїцію та тонке бачення.

Якщо ваше число 8

Можливо, ваша робота — скоріше вимушена потреба, ніж давня мрія чи джерело натхнення. Можливо, настав час щось змінити, вибрати бажане і свідомо найкраще? Ви заслужили право займатися улюбленою справою.

Якщо ваше число 9

Ревізія потрібна вашим цілям та пріоритетам. Якщо довго не вдається досягти задуманого, можливо, ви відхилилися від курсу або неясно розумієте, чого і заради чого прагнете. Прислухайтеся до себе та приціліться ще раз.

You cannot copy content of this page