Прогноз на тиждень 12 – 17 березня за датою народження: цього тижня потрібно ретельно зважувати свої думки та дії

Енергія тижня відповідає числу 2, а це означає, що стабільність та впевненість у завтрашньому дні можуть опинитися під великим питанням. Сумніву зазнають навіть ті тверді переконання, які ще вчора були вашим життєвим кредо.

З одного боку, у цьому немає нічого критичного. Сумніви підштовхують до того, щоб переконатися в правильності своїх рішень, перевірити ще раз і ще раз або заручитися підтримкою інших людей. З іншого боку, відсутність чіткої позиції та думки може зазнати вас негативного впливу.

Сприятливі дні – 12, 14 та 15 березня

Несприятливі дні – 16 березня

Для індивідуального прогнозу складіть усі числа в дні та місяці вашого народження. Якщо вийшло двоцифрове число, ще раз складіть два числа, з якого воно складається. Наприклад, дата народження – 19.06. 1+9+6=16. 1+6=7. Ваше число – 7.

Ваше число 1

Наступного тижня ви, можливо, виявите здатність бачити суть будь-якої проблеми і приймати правильні рішення. Скористайтеся цією можливістю, щоб завершити всі складні справи, що залишилися у вас.

Ваше число 2

Ваші сумніви не марні. Ви дійсно схильні помилятися і бачити те, що відбувається навколо вас у іншому світлі. Спробуйте дистанціюватись і поглянути на своє життя очима стороннього спостерігача.

Ваше число 3

Наступного тижня інші люди намагатимуться схилити вас на свій бік або нав’язати свою думку. Не приймайте рішення, яке видається вам сумнівним, тому що відповідальність за нього доведеться нести вам особисто.

Ваше число 4

Вам буде складно розібратися у своїх почуттях навіть стосовно тих людей, з якими, здавалося б, у вас давно склалися стійкі та перевірені часом стосунки. Вони можуть здивувати і шокувати вас, викликаючи відторгнення та неприйняття.

Ваше число 5

Розвіяти ваші сумніви допоможуть бездіяльність, тиша та спокійна обстановка. Як тільки ви убезпечите себе від зовнішнього інформаційного шуму і залишитеся на самоті, рішення прийде само собою.

Ваше число 6

На наступному тижні фінансові питання вимагатимуть від вас невідкладних рішень. Перш ніж що-небудь робити, зважте всі «за» і «проти» і візьміть до уваги навіть найнеймовірніші ризики.

Ваше число 7

Вас дратуватиме і сердитиме все, що заважає діяти і просуватися вперед. Проте затримки є неминучими. Замість штучно форсувати події і збивати їх природний ритм, спробуйте відволіктися на іншу справу.

Ваше число 8

Події найближчого тижня можуть похитнути вашу впевненість у собі і в правильності вчинків, що здійснюються. Візьміть додатковий час для роздумів, щоб відновити рівновагу та відчути твердий ґрунт під ногами.

Ваше число 9

Виявляючи чуйність та турботу про інших людей, ви зможете заручитися їхньою підтримкою, а також розраховувати в майбутньому на допомогу у складних та неоднозначних ситуаціях. Тому не залишайтеся байдужими до прохань, які надійдуть до вас цього тижня.

You cannot copy content of this page