Прогноз на тиждень 15 – 21 січня за датою народження: загадки та непорозуміння чекають у всіх сферах життя

Таємною темрявою покритий наступний тиждень. Це час невизначеності, тому загадок, ребусів та квестів не уникнути. Йдеться не про розважальне дозвілля, а про заплутані історії, ймовірність виникнення яких у будь-якій сфері життя дуже велика.

Буде складно формувати свою думку і відстоювати її, тому постарайтеся уникнути ситуацій, в яких треба ясно формулювати свої думки і наполягати на правоті. Порозуміння між людьми теж постраждає, тому пояснення та з’ясування стосунків краще не починати.

Сприятливі дні тижня – 15, 19 січня

Несприятливі дні тижня – 17 січня

Далі індивідуальний прогноз для кожного з вас. Складіть усі числа в дні та місяці вашого народження до отримання простого числа і читайте, що чекає на вас на цьому тижні.

Наприклад, дата народження – 23.07. 2+3+7=12 1+2=3. Ваше число – 3.

Ваше число 1

Можливі інтриги на роботі. Хтось намагається завадити вам здійснити задумане та складає підступний план. Менше розповідайте про свої задуми та не діліться цінною інформацією з людьми, яким не довіряєте.

Ваше число 2

Ви можете стати для когось таємним рятівником чи благодійником. Подумайте, хто з вашого оточення потребує допомоги. Відчуття, що ви марні і неспроможні щось змінити у світі є глибокою оманою.

Ваше число 3

Ви для інших людей, немов відкрита книга, яку легко та захоплююче читати. Але на найближчому тижні вам доведеться «пускати пилюку в очі» і створювати видимість, для того, щоб відвернути увагу від своїх справжніх намірів.

Ваше число 4

Таємницею огорнуті ваші стосунки з кимось із рідних чи близьких людей. Чи готові ви поговорити про це і усунути недомовки? Щирість та чесність допоможуть відновити навіть давно втрачений зв’язок.

Ваше число 5

Будьте уважні при здійсненні великих покупок, фінансових операціях та всього, що пов’язано з грошима. Читайте документи та перевіряйте розрахунки. Може бути підводне каміння, яке, на перший погляд, не впадає в око.

Ваше число 6

Наступний тиждень для вас складатиметься з суцільних протиріч. Все поділиться на чорне та біле, правдиве та брехливе, добре та зле. Серед цього вам належить робити вибір, долаючи бажання вчинити інакше.

Ваше число 7

Ви отримаєте підказку від Всесвіту, яку потрібно буде розшифрувати. Читайте між рядками, а в словах шукайте прихований зміст. Інформація дуже важлива для вас, але поки не зрозумієте, скористатися не зможете.

Ваше число 8

У особистих та сімейних стосунках на допомогу прийде мудрість. Не варто ворушити минуле і триматися за старі образи. Відпустіть все, що було і почніть вашу історію кохання з початку.

Ваше число 9

Наступного тижня вам стане відомо те, що довго зберігалося в таємниці або було недоступне для вашого розуміння. Таке осяяння може викликати як негативні емоції, так і приємно здивувати вас.

You cannot copy content of this page