Прогноз на тиждень 2 – 8 жовтня за датою народження, для всіх знаків зодіаку

Енергія поточного тижня – число 1, що символізує оновлення та початок чогось нового.

Забудьте про все, що відбувалося з вами до цього моменту. Особливо, якщо нічого хорошого і згадати не виходить. З цього тижня починається зовсім інше життя з новими бажаннями та планами.

Такий час ідеально підходить для починань, на які раніше не вистачало рішучості, ресурсів та сил. Спробуйте саме зараз, і ви здивуєтеся отриманим результатом.

Сприятливі дні тижня – 1, 3 та 4 жовтня.

Несприятливі дні тижня – 5, 7 та 8 жовтня.

Для індивідуального прогнозу знадобиться лише дата вашого народження. Для цього складіть всі числа в дні та місяці, поверніть результат до простого числа, і ви отримаєте своє число кармічного завдання.

Наприклад, дата народження – 15.08. 1+5+8 = 14 1+4 = 5. Число кармічного завдання – 5.

Ваше число кармічного завдання 1

Ви, як завжди, імпульсивні та нестримні, але не в кожній ситуації ініціатива і натиск співслужать добру службу. Прислухайтеся до думки інших людей, зважайте на їхні почуття. І тоді у новому житті від старих проблем не залишиться й сліду.

Ваше число кармічного завдання 2

Ви сильні та мудрі в очах оточуючих. Вас поважають друзі, близькі та колеги, але ваші необережні дії можуть призвести до втрати становища та статусу. Якщо цінуєте те, що маєте, не ризикуйте цим марно.

Ваше число кармічного завдання 3

Використовуйте активну енергію цього тижня на благо не лише собі, а й оточуючим. У ваших руках сила та влада, але використовуйте їх благородно та чесно. Ви можете зробити те, що змінить життя інших людей.

Ваше число кармічного завдання 4

Ваше життя прекрасне і дивовижне, принаймні цього тижня точно. Що б ви не задумали, робіть це легко та іронічно, але не соромтеся звертатися за порадою до компетентних людей.

Ваше число кармічного завдання 5

Одна голова добре а дві краще. Не дійте поодинці, вибирайте гідних партнерів для найкращого результату. На вас чекають зміни у відносинах та нові романтичні знайомства.

Ваше число кармічного завдання 6

Вас стримує невпевненість у собі. Саме низька самооцінка не дозволяє вам піднятися та перемогти складності як на роботі, так і в особистому житті. Ваш успіх починається з розвитку любові до себе.

Ваше число кармічного завдання 7

Для найкращих результатів, перемоги над ворогами та обставинами буде недостатньо лише ваших зусиль та наполегливої праці. Підтримати можуть батьки чи старші родичі. Якщо батьків уже немає, попросіть у них благословення.

Ваше число кармічного завдання 8

Може статися, що незавершені справи з минулого нагадуватимуть про себе і стримуватимуть вас. Терміново розберіться з усіма боргами та вибачте самі те, що повернути назад практично неможливо. Вибачте та відпустіть.

Ваше число кармічного завдання 9

Ви найдіяльніші та рішучі люди тижня. Земля обертається завдяки вашим думкам та діям. Пам’ятайте про велику відповідальність перед іншими людьми: їхнє життя може залежати від вас.

You cannot copy content of this page