Прогноз на тиждень 20 – 26 листопада за датою народження

Це такий час, коли доводиться плисти проти течії або йти на протилежний бік заради того, щоб досягти бажаного.

Проблеми, що виникають з нізвідки, будуть ускладнювати перебіг справ, але, як не дивно, наближати вас до правильного рішення, єдино вірного і найкращого для вас розвитку подій. Тому не чиніть опір змін і стійко проживайте всі випробування.

Сприятливі дні тижня – 21, 23 та 25 листопада.

Несприятливі дні тижня – 20 листопада.

Щоб прочитати прогноз особисто для себе складете всі числа в дні та місяці вашого народження, поверніть результат до простого числа. Читайте прогноз для одержаного результату.

Наприклад, дата народження – 25.07 2+5+7=14, 1+4=5. Ваше число – 5.

Ваше число 1

У ваших інтересах впоратися з войовничістю та внутрішньою агресією, завдяки яким ви звикли вирішувати будь-яке питання. Інакше і не помітите, як переступите межу або перевищите повноваження, що є у вас.

Ваше число 2

Камінь спотикання для вас – прояв егоїзму. Ви зайве упираєтеся і намагаєтеся наполягти на своєму, змушуючи інших прийняти вашу точку зору. Будьте вірними собі, але не приймайте рішення за інших людей.

Ваше число 3

Ви потрапите під психологічний пресинг із боку людини із близького оточення. Він провокуватиме вас на емоції, які вам не властиві. Запитуйте себе, що відчуваєте і чого ви хочете саме ви, від цього і відштовхуйтеся.

Ваше число 4

Користь і совість починають боротьбу всередині вас. Це час непростого вибору, який все одно доведеться зробити. Якщо не можете визначитися і ухвалити рішення, обирайте добро. Не помилитеся.

Ваше число 5

Почуття, що світ ворожий і всі люди змовилися проти вас, не залишить до кінця тижня. Найімовірніше, ви самі притягуєте проблеми тим, що налаштовані на негативні сценарії. Попрацюйте над власними установками.

Ваше число 6

Вам доведеться долати сором, встановлювати контакти та звертатися за допомогою до тих людей, яких ви недолюблюєте. Заради спільної мети можна й потерпіти, тим більше що худий світ кращий за добру сварку.

Ваше число 7

Роман із самим собою — ось те, чого ви гостро потребуєте. Поки ви не навчитеся приймати себе такими, якими вас створила природа, ставлення інших людей на краще не зміниться. Терміново полюбіть себе!

Ваше число 8

Ви боретеся з вітряками, тому що ваші перешкоди уявні, вами ж і вигадані. Подивіться на ситуацію під іншим кутом чи очима сторонньої людини — і ви зрозумієте, що вам теж властиво помилятися.

Ваше число 9

Весь тиждень вас розриватимуть протиріччя. Необхідність робити вибір змусить вас знову та знову переглядати своє ставлення до звичних речей. Інтуїція буде нашіптувати одне, а мозок – спростовувати і говорити інше. Вибирайте золоту середину.

You cannot copy content of this page