Прогноз на тиждень 29 січня – 4 лютого 2024 року за датою народження

Цього тижня балом правлять планета Юпітер і число 3. Це найсприятливіша планета та найкраще число. Усі справи, особливо пов’язані з бізнесом, фінансами та навчанням, просто зобов’язані пройти успішно та порадувати вас кінцевим результатом.

Однією з головних умов є порядність і чесність. Щоб не прогнівати богів і не втратити заступництво Юпітера, краще говорити правду, не приховувати інформацію, тримати слово і не користуватися шпаргалками на іспитах.

Сприятливі дні тижня – 31 січня, 2 лютого.

Несприятливі дні тижня – 1 та 4 лютого.

Всесвіт цього тижня влаштовуватиме вам перевірки на мудрість і терпіння. Закличте свою здатність домовлятися та йти на поступки. Вміння поставити себе на місце іншої людини допоможе вам подолати критичність та категоричність мислення.

Для отримання індивідуального прогнозу на тиждень складіть всі числа в дні та місяці вашого народження до отримання простого числа та читайте, що чекає на вас цього тижня.

Наприклад, дата вашого народження – 23.07. 2+3+7=12, 1+2=3. Ваше число – 3.

Ваше число 1

Вам здаватиметься, що ви все про всіх знаєте і краще за інших знаєтеся на людях і в житті. Але це не так. Є питання, в яких навіть значний практичний досвід виявиться марним. Сконцентруйтеся на головному і не бійтеся помилитися.

Ваше число 2

Менше кажіть, особливо вголос. Не всі ваші думки слід оприлюднювати. При цьому уважно слухайте те, що вам розповідають інші і «мотайте на вус». Отримана інформація допоможе зробити правильні висновки.

Ваше число 3

Будьте чесні у коханні. Необов’язково починати діставати з шафи давні скелети та робити зізнання, що шокують коханих людей. Але відкритість у почуттях чи щира розмова про свої бажання виявиться дуже доречною.

Ваше число 4

На наступному тижні вас можуть заплутати, обдурити або мимоволі ввести в оману чужі дії. Ви настільки чисті і наївні, що зробити це не складе жодних труднощів. Будьте пильні та не судіть про всіх по собі.

Ваше число 5

Ви можете розраховувати на фінансовий успіх, наприклад, на підвищення посади чи окладу, отримання премії чи несподіваного подарунка. Для залучення успіху в майбутньому рекомендується малу частину пожертвувати нужденним.

Ваше число 6

Події найближчого тижня навчатимуть вас стримувати свої емоції та не зривати злість на оточуючих. У цьому вам допоможуть позитивне мислення та вміння знаходити у всьому позитивні сторони.

Ваше число 7

Геть сумніви! Не бійтеся і беріть все в свої руки. Успіх залежить від серйозності наміру, а також вашої впевненості у власних силах. Якщо долають сумніви, заручіться думкою людини, яку ви глибоко поважаєте.

Ваше число 8

Ви відчуєте себе абсолютно щасливою людиною, тому що все бажане і задумане здійсниться. Для вас це тиждень перемоги та неймовірної удачі. Використовуйте її енергію, щоб укласти перемир’я з одним із ваших близьких.

Ваше число 9

Прекрасний час для того, щоб здійснити свої мрії. Менше приділяйте уваги зовнішнім обставинам і більше прислухайтеся до свого внутрішнього стану. Якщо душа потребує відпочинку, подаруйте їй таку можливість.

You cannot copy content of this page