Прогноз на тиждень 8 – 14 січня 2024 року за датою народження, сприяє пробудженню зі сплячки

Наступаючий тиждень підпорядковується числу 1 і має енергію Сонця. Як схід нашого світила знаменує початок нового дня, так цей тиждень сприяє виходу зі сплячки, в яку мимоволі затягли нас свята. Тому нескладно підбадьоритися, струснутись і повернутися до справ і турбот, які очікують з минулого року.

Позбавтеся страху і не пасуйте перед труднощами. Усі перешкоди тимчасові та малозначні. Що зараз дійсно важливо, так це ваше бажання та готовність діяти та посміхатися кожному новому дню.

Сприятливі дні – 9, 13 та 14 січня

Несприятливі дні – 12 січня

Далі індивідуальний прогноз кожного з вас. Складіть усі числа в дні та місяці вашого народження до отримання простого числа і читайте, що чекає на вас на цьому тижні.

Наприклад, дата народження – 19.05. 1+9+5=15, 1+5=6. Ваше число – 6.

Ваше число 1

Запорука вашого успіху наступного тижня – це здатність зберігати спокій та незворушність. Якщо на події вплинути неможливо, то ставлення і реакція на них — у ваших руках.

Ваше число 2

Тиждень сприятливий для того, щоб упорядкувати свої фінансові справи. Не виключено, що вам надійде цікава пропозиція, яка у майбутньому обіцяє збільшення накопичень або нове джерело доходу.

Ваше число 3

Прагнення чогось новенького може призвести до того, що ви знищите старе до того, як створите йому гідну альтернативу. Не поспішайте та не приймайте необачних рішень. Хороша ідея має остаточно дозріти.

Ваше число 4

На наступному тижні ви отримаєте важливу та цінну для себе інформацію, яка виявиться вирішальною та допоможе прийняти правильне рішення. Будьте уважні до слів, які читаєте чи чуєте. В них може ховатися таємна підказка.

Ваше число 5

Ваші стосунки потребують оновлення та очікують від вас активних дій. Якщо залишилися невиконані обіцянки, які ви дали своїй другій половині, поспішаєте їх виконати.

Ваше число 6

Наступний тиждень обіцяє багато раптових поворотів та подарунків долі. Може статися те, чого ви не очікуєте, а події почнуть розвиватися за незапланованим сценарієм. Не зменшуйте темп і підлаштовуйтесь під нові обставини.

Ваше число 7

На цьому тижні вам доведеться сконцентруватися на вирішенні старих проблем або піти з головою у роботу. Чим терпляче ви поставитеся в ситуації, в якій опинилися, тим швидше вона закінчиться або обернеться на вашу користь.

Ваше число 8

У вашому житті назріває конфлікт, якому не терпиться прорватися назовні. Наступний тиждень сприятливий для його вирішення або погашення. Візьміть під контроль злість і образу, позбавтеся внутрішнього негативу.

Ваше число 9

Час великих звершень, відкриттів та значних подій. Обов’язково започаткуйте щось нове наступного тижня. Він матиме сприятливий розвиток, принесе успіх і зробить вас по-справжньому щасливою людиною.

You cannot copy content of this page