Прогноз на тиждень 9 – 15 жовтня за датою народження: цього тижня прямолінійність може піти вам на шкоду

Наступний тиждень відрізнятиметься від будь-якої іншої достатком новин, які можуть бути правдивими та спотвореними, приємними і не дуже. Тому всю інформацію, що надходить, оцінюйте неупереджено. Пам’ятайте, що не все, що ви чуєте, відбувається насправді.

Не варто й самим говорити багато зайвих слів. Деякі думки та висновки краще залишати при собі. Це той випадок, коли прямолінійність може шкодити, а лукавство, навпаки, принести користь, зиск і бажаний результат.

Сприятливі дні – 11 та 14 жовтня.

Несприятливі дні – 12 жовтня.

Прекрасний час для навчання, нових знань, поглинання та засвоєння великих обсягів інформації. У такі періоди легко дається складання іспитів та вивчення іноземних мов.

Особистий прогноз цього тижня розрахуйте самостійно. Для цього буде потрібно лише дата вашого народження. Складіть всі числа в дні та місяці, згорніть результат до простого числа, і ви отримаєте своє число кармічного завдання.

Наприклад, дата народження – 19.12. 1+9+1+2=13. 1+3=4. Ваше Число кармічного завдання – 4.

Ваше число 1

До вирішення кожного питання підходьте з любов’ю. Делікатність та гарні манери допоможуть вам у будь-яких справах. Говоріть компліменти і навіть фліртуйте, якщо вважаєте, що ціль виправдовує засіб.

Ваше число 2

Слухайте своє серце. Воно підкаже або вкаже на ту людину, яка відіграє вирішальну роль у вашому житті. Знайомство чи несподівана зустріч, що сталася цього тижня, може визначити подальшу долю.

Ваше число 3

Якщо назріває серйозна розмова з колегою, начальником чи близькою людиною, то вдалих моментів не придумати. Відкиньте емоції, запасіться незаперечними аргументами, і тоді правда буде на вашому боці.

Ваше число 4

Новина, яка чекає на вас на цьому тижні, спочатку може здатися вам «недоброю звісткою». Але не поспішайте піддаватися першому враженню та подивіться на ситуацію з іншого боку.

Ваше число 5

Геть сумніви! Більше впевненості у тому, що ви говорите та робите. Виступайте на публіці, діліться ідеями та не бійтеся озвучувати свою думку. Це не лише додасть вам визнання, а й принесе грошовий прибуток.

Ваше число 6

Навколо вас багато нещирих людей, які говорять не те, що думають. Не будьте надто довірливими та сприйнятливими до чужих обіцянок, особливо жіночих. Довіряйте, але перевіряйте.

Ваше число 7

Ви потребуватимете провідника і наставника. Добре, якщо у вас є авторитетна людина, яка підкаже та направить. Якщо ні, покладайтеся на слова тільки тих людей, яких поважаєте.

Ваше число 8

Цього тижня ви навряд чи зможете контролювати те, що кажете. Емоції переважатимуть над розумом. Тому ви легко скажете вголос те, про що і подумати б не посміли і за що згодом доведеться вибачатися.

Ваше число 9

Вам рекомендується уникати обговорення гострих питань, доки ви не будете готові до розмови. Будь-які суперечки виявляться марними. Ви нікому нічого не доведете, а вас завжди було важко переконати.

You cannot copy content of this page