Прогноз на тиждень до 3 грудня за датою народження для всіх знаків Зодіаку

Ці сім днів особливо сприятливі для кохання, переговорів, примирення та укладання угод.

Тиждень знаходиться під покровительством числа 6. Це красиве, жіночне, витончене, творче і велелюбне число. Воно викликає приплив романтичних почуттів, забарвлює давні стосунки фарбами нових відтінків, спонукає творити та насолоджуватися прекрасним.

Успіх буде супроводжувати не лише у любовних стосунках. Ви маєте можливість налагодити контакт і знайти точки дотику з будь-якою значущою для вас людиною, примиритися, домовитися та укласти угоду. Тому що окрім кохання, «шістка» відповідає за дипломатію, гроші та бізнес.

Сприятливі дні тижня – 3 грудня.

Несприятливі дні тижня – 28, 29 листопада та 1 грудня.

Для індивідуального прогнозу складіть усі числа в дні та місяці вашого народження. Якщо вийшло двоцифрове число, ще раз складіть числа, з якого воно складається. Наприклад, дата народження – 19.08 1+9+8=18. 1+8=9. Ваше число – 9.

Ваше число 1

У відносинах на вас чекає несподіваний поворот, який або навіки з’єднає вас з партнером, або розведе назавжди. Будь-які нові знайомства матимуть кармічні корені. Придивіться до цих людей: може ви вже колись зустрічалися?

Ваше число 2

Суворість, холодність і відстороненість витає між вами та вашим обранцем. Розтопити лід між вами допоможе спільно проведений романтичний вечір у затишній атмосфері, як ви любите. І не смітіть грошима, ваші фінанси вимагають економії та планування.

Ваше число 3

Щоб домогтися уваги, розташування і навіть любові людини, яка багато для вас означає, вам потрібно проявити себе активно і яскраво. Переконайте внутрішні комплекси та не зупиняйтесь перед труднощами.

Ваше число 4

Ви вимагатимете до себе дуже багато уваги наступного тижня. Якщо ваш партнер готовий вам його надати, все буде так, як ви бажаєте. Але якщо він сам претендує на першість, то шукайте способи домовитись. Інакше сварки не уникнути.

Ваше число 5

Вам тиждень пройде в ніжності, ласці і турботі, які ви отримаєте від об’єкта свого обожнювання. Проведіть разом час удома, насолоджуйтесь суспільством один одного в тиші. Або вирушайте до моря. Там вам також сподобається.

Ваше число 6

Зберігайте спокій і філософськи ставтеся до того, що відбувається у ваших стосунках. По-перше, це тимчасово. А по-друге, життєва мудрість допоможе вам на будь-яку ситуацію поглянути справедливо та неупереджено. І завжди вибирайте кохання.

Ваше число 7

Для миру та злагоди в парі говоріть вголос про те, що ви відчуваєте. Робіть це тактовно та делікатно. Не приховуйте своїх емоцій, особливо негативних. Вони від цього не зникнуть, проте можуть запустити механізм відкладеного вибуху.

Ваше число 8

У вас роман із роботою та «побачення» з колегами та діловими партнерами. Багато знайомств, у тому числі тих, хто претендує на довгу співпрацю. Одне з них може стати більшим, ніж ділове, але виявиться таким же перспективним.

Ваше число 9

Ваш тиждень – як пристрасний і солодкий сон. Любіть і насолоджуйтесь тим, що маєте, але зважайте на почуття іншої людини. Та й свої сили слід зберегти, щоб направити їх на поліпшення матеріального становища.

You cannot copy content of this page