Прогноз на тиждень із 25 по 31 березня за датою вашого народження

Наступаючий тиждень перебуває у владі числа 1, яке означає пробудження, початок та дію. Такий час дарує чудову нагоду для переходу від старого та непотрібного до нового та перспективного.

Вибір між планом або дією визначається вашою готовністю до нових звершень. План для майбутнього успіху необхідний, тому продумайте у всіх деталях точку Б, до якої хочете прийти, та складіть перелік послідовних кроків. Як тільки будете готові, не зволікайте і переходьте до дій.

Сприятливі дні тижня – 26 березня

Несприятливі дні тижня – 27, 28, 30 та 31 березня

Завдання на тиждень: не лінуватися, посміхатися та підтримувати оптимістичний настрій, поєднуватися з тими, хто вас підтримує, вірити у свої сили, брати на себе відповідальність за своє майбутнє, усвідомлюючи, що все у ваших руках.

Далі – індивідуальний прогноз для кожного з вас. Складіть усі числа в дні та місяці вашого народження до отримання простого числа і читайте, що чекає на вас на цьому тижні.

Наприклад, дата народження – 14.06. 1+4+6=11, 1+1=2. Ваше число – 2.

Ваше число 1

Зробіть незворушне обличчя і зберігайте його до кінця тижня, хоч би що трапилося. Всесвіт посилає вам випробування та перевіряє на стресостійкість. Головне завдання для вас – думати про хороше і вірити у сприятливий результат.

Ваше число 2

При плануванні майбутнього важливо враховувати фінансову сторону та забезпечити наявність достатніх коштів. Важливо бути реалістичним та не переоцінювати свої можливості. Врахуйте, що не завжди все, що ви хочете, буде доступним.

Ваше число 3

Зміни давно назрівають у вашому житті. І справді, настав час дозволити собі щось нове. Цього тижня стане можлива реалізація всього того, на що зазвичай не вистачало ні сили, ні часу. Не втрачайте моменту і приступайте до задуманого.

Ваше число 4

Наступного тижня вам слід бути дуже уважним і не виявляти зайву довірливість. Можливе отримання невірної інформації, приховування відомостей та навмисний обман. Не довіряйте безоглядно чужим людям.

Ваше число 5

Цього тижня ви будете оточені закоханістю та романтикою. Однак не забувайте про свою індивідуальність та власні бажання. Важливо зберегти баланс між партнером та собою, щоб не втратити себе у стосунках.

Ваше число 6

Наступний тиждень стане часом сумнівів і невпевненості в собі, що може спричинити низку невірно прийнятих рішень та помилкових дій. Не опускайте руки та не дозволяйте коливанням зруйнувати ваші плани.

Ваше число 7

Задля досягнення задуманого вам доведеться відмовитися від того, що вам належить чи має особливе значення. Не чіпляйтесь за минуле. У майбутньому ви зможете заповнити втрачене та компенсувати свої втрати.

Ваше число 8

Тиждень приготував для вас насичену програму. Для реалізації запланованих справ потрібно багато зусиль, у тому числі й фізичних. Думайте позитивно, дійте з любов’ю, уникайте грубості у словах та необдуманих вчинків.

Ваше число 9

Важливо довіряти своїм силам і на півдорозі не зупинятися. У важкі моменти не соромтеся звертатися за допомогою, оскільки зайва впевненість у собі може призвести до втрати часу на виправлення допущених помилок.

You cannot copy content of this page