Прогноз на тиждень з 22 по 28 квітня 2024 року від китайського астролога для всіх

Понеділок, 22 квітня 2024 року

День Вогняного Дракона. Нейтральний день, вдалий для проведення презентацій, зустрічей, початку навчання, перельоту, романтичних побачень, планування. Але не слід планувати на нього справи першого рівня важливості. З погляду китайської системи, це укладання шлюбного союзу, закладення фундаменту, земляні роботи, великокаліберна ділова активність. У такий день краще не подорожувати та бути уважнішими у роботі з документами.

Вівторок, 23 квітня 2024 року

День Вогняної Змії. Чудовий день для земляних робіт, закладення фундаменту, в’їзду до нового будинку. Це чудовий день для роботи з документами. А якщо вам довелося в чомусь напартачити, саме час покаятися – у цей день ви зможете уникнути покарання або його істотно знизити. Цей день вдалий для примирення, усунення розбіжностей, а також для розробки секретних планів.

Середа, 24 квітня 2024 року

День Кам’яного Коня. Не надто сприятливий день, краще присвятити його неенерговитратним справам. Зірка Лютий Дух і Порожнеча Втрати не дають енергіям цього дня виявити свою позитивну сторону. Тим часом можна укласти вигідне партнерство, отримати допомогу від корисних людей. Але у фінансових справах будьте уважнішими — є ризик недоотримати бажану суму, незважаючи на те, що сам по собі день обіцяє успіх в інвестиціях та торгівлі.

Четвер, 25 квітня 2024 року

День Земляної Кози. Не підходить для жодних важливих справ, містить негативні зірки та структуру. У такий день можна планувати, займатися рядовими фінансовими операціями.

П’ятниця, 26 квітня 2024 року

День Сталевої Мавпи. День втрати — усі справи розпочаті цього дня будуть марною тратою часу. Не слід у такий день здійснювати імпульсивні покупки, приймати важливі рішення і точно намічати на нього щось важливе для вас — результат вас розчарує. У такий день найкраще відпочивати, а всі ідеї, які спадуть на думку, краще записати і уважніше розглянути в інший день, в якому енергії будуть сприятливішими.

Субота, 27 квітня 2024 року

День Золотий Півень. Ще один день втрати, день справжньої втрати. Вкрай бажано в такий день займатися відпочинком, прогулянками на свіжому повітрі і не чекати від цього дня надто багато. Структура цього дня хороша для відходу від справ та усамітнення.

Неділя, 28 квітня 2024 року

День Водяного Собаки. Несприятливий день, збирає всі погані зірки і намагається «гавкати» на дракона на рік дракона та місяця дракона. Враховуючи структуру цього дня, постарайтеся не вступати в жодні конфлікти, оскільки є ризик, що вони розростуться у щось дуже велике. День може бути хороший для риболовлі або відпочинку на природі.

You cannot copy content of this page