Прогноз та головні астропоради на травень 2024 року для всіх

У травні важливо не тільки прагнути нових висот, але й подумати про те, чого ви вже досягли, і в пошуках потрібних відповідей звернутися не до зовнішнього світу, а всередину себе — розібравшись у собі, буде легше йти вперед.

Травень – астрологічно перспективний місяць для досягнення бажаного, але зміни можуть приходити не так швидко, як хотілося б. Не поспішайте події та пам’ятайте, що своїми діями ви у будь-якому випадку працюєте на перспективу, і іноді, зробивши все можливе, варто трохи почекати.

З переходом Меркурія на знак Овна з 10 травня на зміну загальної ілюзорності приходять здатність знайти вирішення важливих завдань і бажання діяти, але важливо як слід все обміркувати, скласти план і не вести ділові переговори надто різко — енергія вогняного знаку несе конфліктність.

Важливо також намагатися чути інших і зважати на їхню думку, особливо до середини травня. Але не варто забувати і про себе, розчинятися в рутині та сірих буднях. Після 19 травня важливо приділити увагу догляду за собою та душевному комфорту, а також хобі та творчості – це наповнить життя змістом, радістю та зробить його по-справжньому цілісним та щасливим.

Корисно вчитися періодично сповільнюватись і нікуди не поспішати – важливо почути справжні бажання душі. У цьому допоможуть самопізнання, медитації, а також підтримуюче оточення та спілкування з близькими за духом людьми.

Травень – дуже важливий місяць для досягнень у 2024 році ще й тому, що на 10 травня цього разу випадає Акшая Тритя – день, який вважається у ведичній астрології найсприятливішим для нових проектів та важливих справ.

У перекладі з санскриту “акшая” означає “безмежний, постійний”, а “триття” – “третій”, що символізує третій місячний день. Підготуватися до цього важливого дня варто заздалегідь зробити генеральне прибирання, навести порядок вдома і в думках, прийняти ванну, помедитувати.

Головні астропоради на травень 2024 року по днях для всіх

Сприятливі дні для укладення шлюбу – 6, 9, 10, 21, 23 травня.

Несприятливі дні для одруження — 1, 2, 4, 7, 11, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 25, 26, 30, 31 травня.

Сприятливі дні для подорожей – 2, 3, 9, 10, 18, 19, 21, 23, 28, 29 травня.

Несприятливі дні для подорожей – 4, 5, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 31 травня.

Сприятливі дні для нових починань та проєктів – 3, 9, 10, 18, 21, 23, 28 травня.

Несприятливі дні для нових починань та проектів – 4, 5, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 20, 22, 30, 31 травня.

 

Прогноз на кожен день травня 2024 року для всіх

1, 28 травня

Вдалі дні для великих покупок, зміни місця проживання, виступів на публіці, початку лікування, навчання, творчості, бізнес-проектів, залагодження конфліктів та ділових переговорів. Не рекомендується ризикувати, перевтомлюватись, також ці дні несприятливі для судових процесів.

2, 29 травня

Сприятливі дні для проведення свят та заходів, творчої діяльності, шопінгу, обстеження та лікування. Важливо у всьому проявляти активну позицію. Не рекомендується поринати в рутину, позбавлятися старих звичок і вести переговори, можливі розбіжності у відносинах.

3, 30 травня

Хороші дні для виступів на публіці, укладання контрактів, угод з нерухомістю та навчання, уваги до свого здоров’я та омолоджувальних процедур, відновлення душевного балансу, йоги та медитації. Не рекомендується вступати у суперечки, виявляти жорсткість та зайву активність — справі це не допоможе. Великі покупки краще відкласти.

4, 31 травня

Вдалі дні для того, щоб ризикнути заради результату, також добре завершувати важливі справи. Несприятливо взаємодіяти з державними органами та органами влади, розпочинати серйозні заходи.

5 травня

Цього дня зірки рекомендують комусь допомогти, зробити добру справу, вести творчу діяльність, а ще знайти час на відновлення душевного балансу. Несприятливі судові процеси, ризик, також не варто давати комусь гроші у борг.

6 травня

Важливо приділити час собі, своєму здоров’ю та зовнішності: зайнятися спортом, почати оздоровчі практики, піти до салону краси. Хороший день для купівлі та продажу, ремонту машини, юридичної діяльності. Не рекомендується займатися емоційно тяжкою для вас діяльністю.

7 травня

Цього дня корисна самодисципліна: можна зробити розвантажувальний день або взяти аскезу. Гарний час також для сільськогосподарських та будівельних робіт. Але варто бути обережнішими в дорозі та за кермом.

8 травня

Вдалий день для завершення важливих справ, прояву лідерських якостей, навчання, відмови від шкідливих звичок. Дипломатія цього дня не допоможе вирішити питання. Кращий е уникати зайвої активності в соціумі, а робити лише необхідне.

9 травня

Хороший день для саморозвитку, вдосконалення, торгових та фінансових операцій, проведення різноманітних заходів, будівництва та ремонту. Вдалий час для нових знайомств та побачень, а також великих покупок.

10 травня

Найкраще дивитися на всі ситуації та займатися справами з легкістю. Сприятливий час для творчої, рекламної, торгової діяльності, процедур, що омолоджують, навчання. Гарний день для того, щоб розпочати все спочатку. Не рекомендується комусь щось доводити, піддаватися на провокації та вступати у суперечки.

11 травня

Сприятливий день для того, щоб позбутися старого, непотрібного та неактуального, чи то ситуації, справи, речі чи оточення. Гарний день для творчості та різних досліджень. Невдалий час для важливих справ.

12 травня

Чудова можливість почати все спочатку у будь-якій сфері життя. Також будуть сприятливі лікування, будівництво, сільське господарство, великі покупки, благодійність, духовні практики та медитації. Не рекомендується брати кредити та гроші у борг. День досить конфліктний, тож тримаєте себе в руках.

13 травня

Сприятливий день для проведення заходів, виступів на публіці, наведення ладу у фінансах, укладання угод. Рекомендується помедитувати, зайнятися йогою, щоб привести душевний стан у баланс. Не варто піддаватися спокусі проявити себе надто жорстко.

14 травня

Хороший день для судових процесів, йоги, медитації та дій, від яких ви не чекаєте на результати в довгостроковій перспективі. Висока ймовірність отруєнь. Не рекомендується брати кредити та гроші у борг.

15 травня

Вдалий час для проведення різноманітних заходів, виступів на публіці, навчання та підвищення кваліфікації. Приділіть увагу кар’єрі. Можна проводити зустрічі та переговори з авторитетними людьми. Хороші можливості для вирішення конфліктів. Не рекомендується поринати в рутину, займатися плануванням, проходити обстеження та розпочинати справи пов’язані зі здоров’ям.

16 травня

Хороший день для того, щоб переконати когось у своїй точці зору. Відмінний час для ведення переговорів та взаємодії з органами державної влади та управління. У справах вам допоможе харизма. Корисно приділити увагу хобі та творчості, а також знайти час на відпочинок. Не рекомендується навчатися чогось нового або розпочинати оздоровлення.

17, 18 травня

У ці дні рекомендується створювати щось масштабне, діяти заради вищих цілей. Хороші дні для переговорів, великих покупок, заходів та благодійності. Не рекомендується давати комусь гроші у борг і ставати учасником конфлікту.

19 травня

Сприятливий день для творчості, мистецтва, навчання, укладання угод, покупок та продажів, а також для змін у тих чи інших сферах життя. Не рекомендується як займатися довгостроковим плануванням, так і лінуватися.

20 травня

Вдалий час для ремонту, покупок, інтер’єру, виступів на публіці. У справах допоможуть харизма та чарівність. Не рекомендується надто занурюватись у причини тих чи інших ситуацій, займатися самокопанням. Висока ймовірність конфліктів.

21 травня

Сприятливий день для важливих справ, торгових та фінансових операцій, навчання, прояви у соціумі. У справах рекомендується виявляти дипломатичність та гнучкість.

22 травня

Хороший день для діяльності, яка потребує концентрації, а також для постановки нових цілей та прийняття рішень, проведення заходів та свят.

23 травня

Вдалий день для вивчення чогось і досліджень, а також спокійного проведення часу, йоги, медитації. Не рекомендується вступати з кимось у протистояння та суперечки.

24 травня

Вдалий час для судових процесів, діяльності, де потрібні відповідальність, контроль за ситуацією та порядок. Не рекомендується ображатись на когось, виявляти егоїзм, вступати в конфлікти та розчинятися у рутинних справах.

25 травня

Хороший день для навчання, різноманітних досліджень, а також сільськогосподарської діяльності. Несприятливо вирішувати фінансові питання, брати кредити. Дипломатія та такт не допоможуть вирішити важливих питань.

26 травня

Цього дня у справах важливо виявляти рішучість та сміливість, а також мотивувати інших на досягнення. Хороший день для отримання нових знань, вирішення важливих завдань. Не рекомендується як завершувати серйозні справи, так і вдаватися до байдикування.

27 травня

Успіх супроводжуватиме у наведенні порядку у справах, взаємодії з авторитетними людьми, політичної та юридичної діяльності, бізнесі, укладанні контрактів. Корисно складати плани на майбутнє. Цього дня можна ризикнути заради важливої мети.

You cannot copy content of this page