Прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 14 по 20 лютого. Хочеш дізнатися, що приготував тобі цей тиждень? Тоді скоріше читай розклад Таро для кожного знаку зодіаку.

Прогноз Таро для всіх знаків зодіаку на тиждень з 14 по 20 лютого.
Хочеш дізнатися, що приготував тобі цей тиждень? Тоді скоріше читай розклад Таро для кожного знаку зодіаку.

Овен – 9 кубків

На цьому тижні ти вся в передчутті майбутніх радощів, готуєшся до свята, чекаєш радісних звісток, упорядковуєш справи, дім і саму себе. Адже очікування свята важливіше і приємніше, ніж воно саме, це відчуття тобі не захочеться ні з ким ділити, воно все твоє. І це правильно – твої радості та відчуття належать передусім тобі самій.

Телець – 5 мечів

Навколо тебе можливий розбрат – без причин, на рівному місці, без початку і без кінця. Чиїсь амбіції стикаються з чиїмись особливостями характеру, в результаті загальне тло навколо нервове і тебе все норовлять втягнути в ці розбірки. Не ведися – це ні про що і тебе по суті зовсім не стосується.

Близнюки – 9 жезлів

Настав час посилити охорону внутрішніх просторів – занадто дорогою ціною свого часу тобі далося їхнє завоювання та освоєння. Не те щоб посилилися зовнішні загрози – але сусідська цікавість може бути надмірною, «суспільство» перестало бачити межі та береги. Коротше, чим вищий паркан, тим краще стосунки з оточуючими.

Рак – Імператриця

Для тебе настають чудові дні, у цей період тобі все вдаватиметься, все відбуватиметься по-твоєму і успішно. Зусилля та вкладення принесуть свої очікувані плоди, все тобі буде в радість, всього вистачатиме і навіть зможеш поділитися з іншими, подбати про тих, хто від тебе залежить.

Лев – Дама мечів

У ці дні тобі доведеться бути раціональною і чіткою, навіть якщо оточуючим ти здаватимешся різкою, непримиренною, навіть стервом. Але ситуація не терпить сентиментів. Став перед собою та іншими реальними завданнями, зможеш ти – зможуть і вони.

Діва – Першосвященик

У такі часи нічого не залишається, як просити допомоги у старших, досвідченіших, у визнаних авторитетів та експертів – їхня порада може виручити і виявитися ціннішою, вони є матеріальною допомогою від інших. У крайньому випадку – просто молись, допоможуть Вищі сили.

Терези – Суд

Настав час остаточних рішень, які не можуть бути скасовані і переглянуті. Так так, ні так ні. На допомогу прийдуть родові сили, сімейні традиції, рішення, можливо, прийде до тебе у вашому родинному гнізді. Або навіть на цвинтарі, де поховані твої батьки. Але момент вирішальний та вирішувати тобі.

Скорпіон – 3 кубки

А ти маєш час легкості. Веселощів, приємних контактів у гарній компанії, веселих посиденьок та вечірок, дівич-вечорів, чаювання на роботі та з сусідками. Зараз як ніколи для тебе важливими є горизонтальні зв’язки, приятельства, легкий флірт – все, що створює повсякденний гарний настрій.

Стрілець – Світ

Схоже до природного завершення щось тобі глобальне – проект, відносини, певний період життя. І відкриваються нові шляхи, нові цілі, нові етапи твого розвитку, тобі обирати, до чого йти на новому рівні буття. Тільки нехай це буде не менш глобальним.

Козеріг – 10 жезлів

Занадто багато ти на себе звалила, і тягнеш, несеш, надриваєшся – а навіщо? Куди ти все це тягнеш, там це потрібно, на тебе чекають там із цим вантажем? А самій тобі це все ще потрібне і важливо? Чи варто витрачати сили на це? А ти спробуй, поклади свою ношу на землю, розігнись і озирнися.

Водолій – Туз пентаклів

Цілком ймовірно, тобі в ці дні дуже пощастить у сфері суто матеріальної – чи премію несподівано отримаєш, чи скарб знайдеш, чи приз виграєш. Або просто випаде шанс заробити без особливих зусиль. Не розгубися, летить до тебе удача = хапай!

Риби – Лицар жезлів

У ці дні може вийти вирішити проблеми різким і стрімким наскоком, з нальоту, оточуючі і схаменутися не встигнуть, як ти вже будеш біля мети. Тож збирай сили для бурхливого ривка, лови вдалий момент і вперед!

You cannot copy content of this page