Прогноз Таро на листопад 2023 року: чого чекати і чи можна розслаблятися

Основна енергія листопада Карта Таро – Сімка Жезлів

Сімка Жезлів – активна карта, вірний супутник стихії вогню. Вона має на увазі під собою постійний рух та вчинки. Проте важливо враховувати, що у такий період важливо залишати свої межі, вчитися відмовляти. Ця карта символізує боротьбу, захист своїх принципів та своєї території. Сімка Жезлів попереджає, що опір не повинен супроводжуватися впертістю, він має бути доречним та своєчасним. Головний девіз цієї карти – екологічність.

Прогноз фінансів на листопад Карта Таро – Король Жезлів

Як і Сімка Жезлів, Король Жезлів вказує на необхідність постійного руху та самовдосконалення. Щоб поповнити сімейний бюджет, ця карта підходить практично ідеально, оскільки вона символізує вогонь і енергію. Єдине, чого важливо уникати цього місяця — метушня. Поспішність у покупках та вкладеннях може призвести до непоправного.

Прогноз з особистого життя на листопад Карта Таро – Імператор

Карта Імператор уособлює собою чоловічу енергетику. Тим, хто все ще не знайшов своєї другої половинки, ця карта обіцяє швидку появу довгострокових відносин з великою перспективою. Обранець буде дорослим та виваженим, з конкретними принципами та поняттями, великий ризик зустріти забезпеченого чоловіка з високою посадою.

Тим же, хто вже давно полягає у відносинах, Імператор вказує на стабільність та системність: відносини для обох партнерів мають бути гранично ясними та прозорими, тільки в такому разі вони будуть щасливими. Будь-яка спроба уникнути відповідальності обернеться для одного з партнерів проблемами. Виникнення будь-якого тиску незмінно спричинить напруженість.

Порада на листопад Карта Таро – Ієрофант

Карта Ієрофант – уособлення чоловічого початку, сили духу та стрижня. Картка, що випадає, радить жити за законом, постійно вчитися, робити висновки. Листопад — чудовий час, щоб придбати додаткові курси або піти на семінари з підвищення кваліфікації. Іноді Ієрофант вказує на необхідність зміни статусу, причому не завжди ця сфера торкається саме кар’єри — великий ризик вийти заміж або одружуватися.

You cannot copy content of this page