Прогноз Таро на листопад 2023: що чекає кожен знак зодіаку?

Прогноз Таро на листопад 2023: що чекає кожен знак зодіаку

Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта Таро: Праця (3 диски)

Листопад для Овнів стане часом невпинної роботи та наполегливих зусиль. Ваш девіз цього місяця — «скільки потопаєш, стільки і полопаєш». Не бійтеся труднощів – він приведе вас до заповітних результатів.

Встановіть великі цілі, які вас мотивуватимуть. Дозвольте собі насолоджуватися життям: зустрічі з близькими, візити до улюблених кафе і навіть маленькі приємні моменти допоможуть вам зберегти баланс.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Карта Таро: Марність (7 мечів)

Для Тельців листопад стане періодом переоцінки та перезавантаження. Проведіть приємно час, згадайте свої досягнення як великі, так і маленькі. Повірте у себе та свої здібності. Не йдіть в апатію, а натомість шукайте нові можливості. Пам’ятайте, що кожен крок, навіть найменший, наближає вас до ваших цілей.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Карта Таро: Королева Дисків

Листопад приносить Близнюкам можливість виявити свою ініціативу. Візьміться за свої бажання та цілі, йдіть до них наполегливо. Ваші навички та досвід допоможуть вам досягти успіху в будь-якій галузі. Не чекайте, що все станеться само собою, а активно рухайтеся вперед. Це також чудовий час для піклування про своє здоров’я, тому не забувайте про профілактичні заходи.

Рак (22 червня – 22 липня)

Карта Таро: Насичення (10 чаш)

Листопад для Раків обіцяє стабільність, але вам може бракувати чогось більшого. Це час внутрішніх пошуків та питань про свою долю. Пам’ятайте, що ви створюєте її. Зупиніться, подумайте про свої цінності та прагнення. Не дозволяйте настрою вагатися, знайдіть внутрішній спокій та впевненість.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Карта Таро: Лицар дисків

Левам варто очікувати місяць завоювань та досягнень. Встановіть стратегічні цілі, дійте впевнено та рішуче. Ваші зусилля призведуть до успішних результатів. Листопад також буде часом стабільності, де вам потрібна активна участь у побутових питаннях, таких як нерухомість та фінанси. Будьте горді своїми досягненнями.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Карта Таро: Верховна Жриця (Старший Аркан)

Дівам у листопаді чекає спокійний та розмірений період. Не поспішайте, відпочивайте та насолоджуйтесь життям. Дозвольте долі зробити вам приємні сюрпризи, будь то нова робота, цікаві знайомства чи довгоочікуваний романтичний вечір. Слухайте свою інтуїцію – вона підкаже вам правильне рішення у будь-якій ситуації.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Карта Таро: Лицар Жезлів

Терезам листопад обіцяє пристрасть, драйв і безліч ідей. Зосередьтеся на своїх цілях та рухайтеся до них наполегливо. Не розсіюйте енергію, сфокусуйтеся на конкретній задачі. У роботі цей час для підвищення авторитету та демонстрації ваших досягнень. У стосунках ставте на пристрасть та повне порозуміння.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Карта Таро: Знання (6 мечів)

Скорпіони в листопаді очікується великий потік інформації. Це чудовий час для навчання та набуття нових навичок. Не бійтеся нових викликів і готуйтеся до нестандартних ситуацій. Будьте гнучкими та шукайте компроміси – це допоможе вам успішно впоратися з будь-якими складнощами.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Карта Таро: Боротьба (5 жезлів)

Стрільці, на вас чекає непростий листопад, але будьте готові до боротьби. Не піддавайтеся тиску та захищайте свої інтереси. Виявляйте лідерські якості, але будьте уважні у словах та діях. Не перевантажуйте себе фізично, приділіть увагу спокою та здоров’ю.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Карта Таро: Кохання (2 чаші)

Козерогам судилося пережити хвилюючий листопад у сфері відносин. Відкрийтеся новим можливостям і прийміть кохання у своє життя. Не бійтеся виявляти свої почуття та ділитися емоціями. Цей місяць обіцяє гармонію та взаєморозуміння у відносинах. Насолоджуйтесь кожним моментом і не соромтеся виявляти свою ніжність.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта Таро: Туз Мечів

Водоліям у листопаді знадобиться тверезий розум і раціональний підхід. Не поспішайте приймати рішення, натомість обміркуйте всі можливості. Будьте прагматичні та готові до несподіваних ситуацій. Віддавайте перевагу логіці та розуму, і ваш шлях до успіху буде зрозумілим і відкритим.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Карта Таро: Сімка Жезлів

Риба, листопад принесе вам можливість уповільнити темп і зберегти свою енергію. Зверніть увагу на те, що вас надихає і приносить радість. Проведіть час із креативними заняттями, медитаціями та подорожами.

Відпочиньте від робочих обов’язків та насолоджуйтесь своїм життям повною мірою.

You cannot copy content of this page