Прогноз таро на робочий тиждень із 2 по 5 травня: «Почати нове життя, не наступаючи на старі граблі»

Прогноз таро на робочий тиждень із 2 по 5 травня: «Почати нове життя, не наступаючи на старі граблі»

Усі ми будуємо плани та хочемо точно знати, чого чекати. Непогано було б зазирнути у майбутнє хоч би на тиждень уперед. Ми відкриємо завісу таємниці за допомогою карт таро.

Колесо фортуни – карта на тиждень для всіх знаків зодіаку.

Аркан обіцяє переломний момент, несподівана подія, швидше за все, щаслива. З 2 по 5 травня з’явиться шанс, який випадає один раз у житті. Поворотна подія буде непередбачуваною, вплинути на неї не можна — керувати штурвалом удачі не дано.

Колесо удачі обіцяє все, що пов’язане з розширенням горизонтів, — подорожі, переїзди, нова освіта, активне світське життя. Окрім нових фотографій у телефоні з’являться свіжі ідеї та враження.

Карта каже, що настав час втілювати задумане. Особливо пощастить у справах, де треба покладатися на удачу, наприклад, початок нового проекту.

Будьте впевнені в собі та своїх силах на цьому тижні.

В особистому житті можливі два сценарії: одинаки можуть зустріти ідеального партнера і вступити в щасливі стосунки. З іншого боку, може повторитись знайома історія, наприклад, нагадає про себе минулий партнер.

Повертати старий роман не варто, але блокувати контакт не потрібно.

Поговоріть із колишнім коханим, закрийте гештальти, знайдіть причини проблем. Тільки пропрацювавши колишні рани, можна розпочати нове життя без колишніх граблів. Колесо удачі дає можливість виправити помилки.

You cannot copy content of this page