Прогноз Таро на тиждень з 19 по 25 червня

Тарологи розповіли, як мине тиждень, чого краще остерігатися і на що звернути особливу увагу.

Основна енергія тижня (карта Верховна жриця у перевернутому положенні)

На будь-які звершення сили буде дуже мало, тому що вся активність йтиме на якісь непотрібні переживання та непорозуміння. Такі емоційні гойдалки можуть призвести навіть до розвитку тривожного стану, тому що винні у них будете саме ви самі.

У вас зникне здатність адекватно реагувати на стресові ситуації, тому потрібно бути особливо акуратними, прислухатися до своєї інтуїції, щоби серйозно не «напартачити».

Ви можете випадково зробити помилки, які ніколи не зробили б. Приємним цей тиждень, на жаль, не назвеш.

Фінанси (карта Трійка пентаклів у перевернутому положенні)

Ви почуватиметеся спустошиними і вам здаватиметься, що ви не маєте того, на що справді заслуговуєте. Така позиція, звичайно, може мотивувати на якісь зміни, а може навпаки спровокувати непотрібні хвилювання, наприклад, через те, що ви захочете щось собі купити, але не зможете цього зробити. Зараз краще не робити ніякі активні дії з метою заробити, а просто спокійно перечекати цей несприятливий час.

Здоров’я (карта Четвірка кубків у перевернутому положенні)

Постарайтеся зараз нічого в житті не змінювати – не починайте нові дієти, не плануйте косметичні процедури, краще взагалі взагалі не фарбувати волосся. Через збіг обставин існує ризик випадково зробити по-справжньому вагому помилку.

Всьому, що стосується вашого тіла чи душі, краще дати спокій. Якщо дуже хочете сісти на дієту, то треба вибрати якийсь перевірений варіант — наприклад, просто скоротити кількість шкідливої їжі. Але повністю змінювати план харчування поки що не варто.

Особисте життя (карта П’ятірка жезлів у прямому положенні)

Тиждень обіцяє бути конфліктним: сварки на порожньому місці, взаємні претензії через дрібниці. Через таку атмосферу може навіть статися розрив у стосунках. Будьте дуже акуратними і не піддавайтеся впливу поганого настрою.

Порада на тиждень (карта Четвірка пентаклів у перевернутому положенні)

Вам потрібно без жалю розлучатися з тим, що вас поглинає. Навіть якщо ви посваритеся з кимось, то все одно вам все буде добре, тому що ви виплеснете всю негативну енергію з себе. Не варто сидіти та хвилюватися, переживати, підозрювати своїх друзів чи родичів у всіх гріхах. Ключове слово тижня – невиправдані переживання, постарайтеся не піддаватися їм.

You cannot copy content of this page