Прогноз Таро на тиждень з 3 по 9 липня: будьте вдячні тому, що Ви маєте

Загальний фон тижня: карта Трійка мечів у прямому положенні

Чесно кажучи, це не найприємніша карта. Вона говорить нам про те, що найближчі сім днів ми багато переживатимемо і турбуватимемося. Можливо, відбуватимуться якісь зовнішні події, що залишать сильний відбиток в житті.

Є великий ризик потрапити в серцеві перепалки, тому планувати якісь серйозні заходи не варто, тому що через дрібниці та негаразди ви ризикуєте втратити те, що маєте. Постарайтеся максимально зібратися і привести всі думки в порядок – пам’ятайте про те, що все можна виправити.

Здоров’я: карта Світ у прямому положенні

У цій сфері все буде добре, якщо ви максимально піклуватиметеся про себе. Зараз саме час упіймати хвилю гармонії з природою — просто морально відпочити, слухати співи птахів, радіти дарам навколишнього світу, їсти смачну та корисну їжу, думати про себе. Постарайтеся ввести себе в максимально комфортну атмосферу, щоб психологічно розслабитися.

Фінанси: карта Маг у прямому положенні

Все повністю у ваших руках! Тільки від вас залежить, як ви будете розпоряджатися коштами. Сприятливий час для укладання угод, здійснення великих покупок, у тому числі нерухомості та автомобілів.

Ви все можете! У фінансовому плані ця карта означає «благословення» для того, щоб приймати вірні рішення з приводу вкладення грошей.

Особисте життя: карта Десятка кубків у прямому положенні

Позитивна карта для різних сімейних радощів, виконання побутових справ разом із партнером, проведення часу з близькими. Жодних серйозних рішень приймати не доведеться, та й сімейних сварок на цьому тижні бути не повинно. Відпочиньте зі своїми близькими людьми, ви це заслужили.

Порада на тиждень: карта Туз кубків у прямому положенні

Потрібно навчитися щирої подяки до світу, радіти з того, що маєте, і, по можливості, відчувати більше щастя, почуттів, кайфу для того, щоб все було в порядку.

Взагалі, все в житті виявиться непогано, але, весь тиждень постійно траплятимуться дрібні неприємності, які можуть засмутити вас. Намагайтеся не звертати уваги на негаразди, а просто будьте вдячні тому, що маєте.

You cannot copy content of this page