Прогноз-Таро з 15 по 21 квітня 2024 року, а також головна порада тижня

Третій тиждень квітня, яким керує аркан 5 мечів, видасться дуже складним і проблематичним. У якийсь момент ви усвідомлюєте, що довкола з’явилися люди, які намагаються використовувати вас у своїх корисливих цілях. Також прийде розуміння, що деякі звички та якості тягнуть вас униз, заважаючи розвиватися та рухатися вперед. Вам доведеться багато чого проаналізувати і ухвалити непрості рішення, які принесуть кардинальні зміни.

Уникнути серйозних проблем третього квітневого тижня вам допоможе внутрішній голос. Не слухайте тих, хто намагається переконати вас у стовідсотковому результаті: довірливість і жадібність обернуться для вас катастрофічними наслідками та серйозними фінансовими втратами. Інтуїція та пильність — ваші головні союзники та помічники у середині квітня.

Кар’єра

Девіз майбутнього робочого тижня – терпіння і праця. Вам доведеться дуже багато і наполегливо працювати, чекайте на безліч рутинних і заплутаних завдань, які висмоктуватимуть сили, час та енергію. Начальство буде як ніколи вимогливим до вас, а деякі колеги не проґавлять можливості підставити вам підніжку. Як би важко не було, ні в якому разі не опускайте руки і тримайте емоції під контролем навіть у стресових ситуаціях. Щоб уникнути серйозних помилок, прорахуйте кожну свою дію на кілька кроків уперед.

Фінанси

Майбутній тиждень вкрай несприятливий для авантюрних і ненадійних варіантів заробітку. І хоча деякі люди будуть запевняти вас, що вони знають легкі способи збагатитися і готові розкривати вам їхні таємниці, довіряти їм не варто. Мрія отримання легких грошей не призведе до успішного результату та обернеться великими та образливими фінансовими втратами. Також у середині квітня не варто позичати, вплутуватися в ризиковані заходи, вести справи з сумнівними персонами і намагатися з кимось конкурувати.

Відносини

Карта тижня передбачає, що в особистому житті цього тижня можуть виникнути серйозні проблеми та розбіжності. Якщо вам здається, що все рухається до неминучого фіналу, то довіртеся своїм почуттям. Вони підкажуть, як діяти далі: або намагатися врятувати ситуацію, або вести тріснуті стосунки до їхнього логічного завершення.

Порада на тиждень

Тиждень стане завершальним етапом у багатьох сферах вашого життя. Не поспішайте ставити нові цілі, візьміть паузу і оцініть поточну ситуацію. Щоб впевнено рухатися далі, зараз потрібний час для позбавлення всього зайвого й того, що втратило важність — предметів, ідей, думок і контактів. Розчистіть навколишній простір без жалості та сумнівів і залиште тільки те, що в майбутньому допоможе вам у досягненні необхідного результату.

You cannot copy content of this page