Пророцтва від Анжели Перл на 30 жовтня 2023 року

Пророцтва від Анжели Перл на 30 жовтня 2023 року

ОВНАМ день несе інформацію про минуле та пропонує переглянути плани на майбутнє. Можливе успішне розуміння точних наук та іноземних мов. Багато сил та часу може піти на організацію зустрічі гостей.

ТЕЛЬЦЯМ рекомендується усвідомити свої справжні бажання та діяти активніше. Ви зможете не тільки вибрати з купи справ те, що дійсно необхідно зробити, а й залишити час для повноцінного відпочинку.

БЛИЗНЮКИ досягнуть успіху, якщо діятимуть, виходячи зі власного розуміння ситуації. Частину дня рекомендується провести серед тих, хто, як і ви, потребує приємного, вишуканого суспільства.

У РАКІВ індивідуальні цілі реалізуються за умови належного бойового настрою. Якщо ж ви зараз дивитеся на світ із песимізмом — краще не починати великих справ. Робіть те, що виходить без особливих зусиль.

ЛЕВАМ день надасть можливість вибирати з кількох варіантів. Багато що обіцяє успіх, і особливо все, що пов’язано зі спілкуванням, комерцією, поїздками. Також непоганий час для культурних та спортивних заходів.

ДІВИ легко і невимушено керуватимуть групою людей. Дехто відвідає раптове бажання змінити щось у своєму житті, наповнити його новим змістом. Зробіть крок у цьому напрямку.

ТЕРЕЗАМ рекомендується провести чищення житла свічками та пахощами. Можливо, слід більше уваги приділити партнерові по шлюбу або тому, хто цікавий у цьому плані. Не бійтеся відмови.

СКОРПІОНИ, неодмінно приділіть сьогодні час своєму тілу, відновленню сил, це принесе вам і фізичний комфорт, і емоційне задоволення. Одночасно можна працювати створення стилю.

СТРІЛЬЦІ, прекрасний час для тих, хто розуміється на самоосвіті. Добре брати участь у колективних заняттях, психологічних тренінгах. День встановлення особистих рекордів.

У КОЗЕРОГІВ день приємного проведення часу з друзями та знайомими. Увечері утриматися від спокус буде особливо важко: краще не влаштовувати провокацій. Час самопізнання.

ВОДОЛІЇ, переходьте від слів до справи та починайте реалізовувати свої ідеї. Тільки врахуйте, що вкладення грошей у ризиковані проекти загрожує розчаруваннями. Так чи інакше, зараз вам стануть у нагоді ваші різнобічні здібності.

РИБАМ варто звернути увагу на висловлювання знайомих і родичів, молодших за віком. Інформація, отримана таким чином, змусить багато про що задуматися і заздрити. Вечір ідеально підходить для реалізації занедбаних справ.

You cannot copy content of this page