життєві історії
Проводив подругу дружини до будинку

Є у мене троюрідний брат Антон. Він у нас caмець видатний – високий, симпатичний, веселий. Коли одружувався на Олені кілька років тому, всі рідні були розчаровані. Вона хоч і була доброю і скромною, але зовсім непоказна зовні.

Дуже худенька, в окулярах, що не фарбується остаточно, волосся мишачого кольору в хвостик зібрані – в загальному, абсолютно нічого особливого. Джерело

«Не пару нашому Антону», – до такого одностайною думкою все ми прийшли.

Але незабаром з’ясувалося, що Антоша одружився не просто так, а тому що Лена була вже вaгiтнa. Тепер вибір його став зрозумілий – то зробив, як порядна людина. А то ми всі гадали, що він в ній знайшов.

Нapoдився у них син, ніби все добре, живуть мирно. І раптом проходять чутки, що Антон з Оленою розлучаються. Особисто я не дуже здивувалася.

Завжди передбачала, що братик мій знайде кого-не будь цікавіше і закохається. Але історія виявилася незвичайною.

Якось зимовим суботнім вечором засиділася у Олени в гостях допізна її подруга. Живе вона недалеко, таксі викликати сенсу немає, а пішки йти страшно. Олена попросила Антона, щоб проводив Машу до будинку. Він пішов.

Минула година, два – Антона немає. Лена зателефонувала йому на мобільний, телефон відключений. Подзвонила подрузі, та трубку не бере.

Подумала, що Маша вже спить, напевно. А ось з Антоном, не дай Бог, щось трапилося. Хто знає, може, напали на вулиці хулігани або грабіжники, час щось темне і пізніше.

Думки про адюльтер Олені навіть в голову не прийшли. З Машею вони дружать з інституту. Останнім часом, правда, рідко бачилися.

Читайте також: Подарувала подрузі сина і стала щасливішою

Але в відбивання хлопців Марія ніколи помічена не була. Тим більше, вона теж тиха і скромна, як і Олена, недарма обидві на бібліотекарів вчилися.

Вночі дружина Антона майже не спала, уявляючи собі різні жахи. Вранці знову стала дзвонити чоловікові і подрузі. Нарешті, Маша їй відповіла.

Голос у неї був дивний, напружений і неприродний. Олена сказала, що Антон не повернувся додому, запитала, у скільки він пішов від Марії.

І тут подруга видала: «Льон, ти, напевно, мене не пробачиш. Але Антон у мене ночував. І знаєш, ми тут поговорили сьогодні. Він у мене залишиться жити ».

Олена дар мови втратила. Спочатку подумала, що подруга жартує так невдало. Стала перепитувати. Але та ще раз повторила сказане.

Олена, не встигнувши зрадіти, що чоловік живий, тут же відчула себе убитих наповал. Як таке могло статися? Маша бачилася з Антоном багато разів, ніяких іскор між ними не було.

Що могло статися вчора таке, що він вирішив тут же кинути сім’ю і переїхати до неї? Олена попросила, щоб Антон взяв трубку і поговорив з нею, але він відмовився.

Увечері прийшов, швидко зібрав свої речі і пішов назад до Маші. Олена ридала, намагалася його втримати, вимагала хоч якихось пояснень, але все марно.

Єдине, що Антон сказав, що вчора він попив у Маші чаю, вони посиділи, поговорили, а потім раптом якось само у них все сталося. І йому дуже сподобалося. Вирішив залишитися назавжди.

Антон з Оленою розлучилися і одного разу на сімейному святі ми побачили його з новою пасією. Вона була практично копією його першої дружини, непоказна сіра мишка, як ніби навіть в таких же окулярах. Як грубувато, але вірно сказав мій дядько: «Знову ні шкіри, ні пики. Змінив шило на мило».

Проте, незабаром Антон з Машею розписалися і народили сина. Але пройшло року три і ми дізнаємося, що Антон знову розлучається. І що, за чутками, там знову нова жінка. Ось чекаємо, коли він нам її покаже.

Маші ніхто особливо не співчуває, в її випадку спрацював закон бумеранга. А Олена вдруге вийшла заміж і вже народила дочку.

facebook