Прийдуть багаті заробітки: коли Близнюків, Левів та Стрільців підвищать на роботі – заздрісників буде багато

Найкраще справи з фінансами в останній декаді жовтня будуть у тих, хто впевнений у собі і не боїться труднощів.

28 жовтня 2023 року відбудеться місячне затемнення, а 29 жовтня Меркурій та Марс зіллються у поєднанні. А це означає, що поворот на краще чекає на три знаки Зодіаку.

БЛИЗНЮКИ. Представникам цього повітряного знаку останній тиждень жовтня обіцяє корисні ділові знайомства, а тому Близнюкам не варто недооцінювати важливість ділового спілкування для свого збагачення. Через соціальні зв’язки Близнюки зможуть отримати не лише прибуткову роботу, а й цінну пораду. 28 та 29 жовтня Близнюкам варто бути насторожі!

ЛЕВ. Якщо Леви хочуть досягти успіху у фінансовій сфері, отримати надбавку або нову посаду, то їм наприкінці жовтня зірки радять включити, як мінімум, на повну котушку всю свою чарівність. Тільки однієї чарівності буде мало через слабкий Меркурій та зірки радять Левам бути у центрі подій на роботі та братися за будь-які доручення. Успіх прийде, але Левам варто тримати язик за зубами. Заздрісників буде чимало, а це загрожує не лише грошовими втратами, а й проблемами із репутацією.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільцям штурмувати кар’єрні висоти поки що не варто. Та й широко витрачати гроші на дорогі речі зірки також не радять. Не варто витрачати час наприкінці жовтня на пошук нової роботи. Ходити на співбесіди можна, проте ефективність таких ділових зустрічей буде мінімальною. Все може змінитися після 28 жовтня – затемнення Місяця. Поки що важко сказати, наскільки кардинальними будуть зміни. Однак ясно одне: гнучкість у ділових та грошових питаннях принесуть Стрільцям достаток та роботу до душі.

You cannot copy content of this page