Рак (23.06 – 23.07) – загальна характеристика та доля знака зодіаку на 2023 рік

Звання найкращого сім’янина з гороскопу по праву належить Ракам. Більшість інтересів представників знаку зодіаку пов’язана з тим, щоб створити затишок у будинку та нагодувати домашніх смачними стравами власного приготування.

Зазвичай вони віддані та вірні половинки та друзі, постійно підтримують близьких і щиро радіють їхнім успіхам. Однак під впливом Місяця, що заступає, бувають занадто вразливі і близько до серця сприймають кожну дрібницю.

Примножити внутрішню силу та убезпечити себе від негативних людей у житті їм допоможуть такі знання:

кольори удачі – молочно-білий, сріблястий;

каміння – перли, місячний камінь, опал, халцедон;

рослини – фіалки, іриси, незабудки;

щасливі числа – 2, 7, 9, 11, 16, 20, 25;

краща сумісність – Рак, Терези, Водолій.

Раки тонко відчувають інших людей, але те, що відбувається в їхній душі, складно розгадати. Самі вони рідко відкриваються навіть близьким, тому що звикли, як стверджує гороскоп, власні проблеми вирішувати самостійно, щоб не хвилювати зайвий раз оточуючих.

2023 рік — це рік слави та перемоги для вас, Раки, багатьма блискучими, прекрасними способами. У першій половині року ви продовжите відчувати стрімкий підйом свого професійного росту, який може принести нагороди, підвищення або навіть більш чітку кар’єру.

Однак усе це пов’язано з тим, як ви працювали протягом останнього десятиліття, тому знайте, що якщо ви не досягаєте того, чого хотіли, провина лежить на тому, наскільки важко ви працювали — або на тому факті, що ви в неправильній галузі.

На щастя, друга половина року виблискує, як золото, веселощами та популярністю. Ви знайдете величезну радість у своєму соціальному житті та можете подорожувати, а також спілкуватися з багатьма чудовими людьми, які відкривають двері до найсміливіших мрій вашого серця.

2023 рік є досить чудовим для всіх питань особистого щастя, особливо щодо кохання. Однак, якщо ви не з потрібною людиною, ця енергія може бути перевірена через інтенсивні затемнення, що гойдають небеса.

Останнє, що варто відзначити, це те, що у вас почнуться потужні затемнення, які потрясуть як вашу кар’єру, так і ваше домашнє життя. Можуть статися вражаючі повороти долі, наприклад підвищення по службі, втрата роботи або зміна кар’єри. Також можуть виникнути зміни в родині, неочікувані рішення щодо нерухомості чи сімейні проблеми.

Незалежно від того, як ви вирішите орієнтуватися в цих подіях, знайте, що ви один із найулюбленіших знаків зодіаку в 2023 році, тож не відступайте

You cannot copy content of this page