Рак, Водолій та Риби: чутливі особистості, які почуваються негідними кохання через свою вроджену зодіакальну приналежність

Кохання – наймогутніша сила у світі. Ніхто цього не може заперечувати. Навіть ті, хто кажуть, що їм не потрібне кохання, потай жадають його в найглибшому закутку своєї душі. Вони просто не хочуть розчаровуватись.

Рак

Коли хтось народжується зі знаком зодіаку Рак, він зазвичай дуже домашній та романтичний. У них м’які та чутливі серця, і вони люблять оточувати себе людьми, яких знають та люблять.

Але це також причина, через яку Раки іноді можуть відчувати, що вони не варті кохання.

Ракам, як і ще одному знаку цього списку, важко пристосуватися до суворості земного плану. Вони приймають все  близько до серця і починають вірити, що з ними щось не так, через що з ними поводяться несправедливо чи байдуже.

Крім того, Раки часто опиняються в ролі вихователя у своїх сімейних чи романтичних стосунах і незабаром розуміють, що не отримують тієї ж виховної енергії у відповідь. Особливо, якщо вони належать до сім’ї, де ніхто не цінує все, що вони роблять, а натомість кажуть їм, що їхня робота – дбати і що вони не повинні просити подяки.

Водолій

Водолія часто називають самітником зі знаків Зодіаку. Але не тому, що люди хочуть обмежити спілкування з Водоліями. Більшість часу людям подобається легка на підйом, невимушена, неупереджена енергія Водолія. Крім того, Водолії дуже добре вміють дружити з людьми з усіх верств суспільства.

Енергія знедоленості є результатом того, що Водолій глибоко всередині таємно почувається негідним кохання. Вони відчувають, що ніхто не розуміє ні їх самих, ні їхні погляди.

Головна проблема в тому, що Водолії іноді можуть випереджати свій час. І вони недостатньо терплячі з тими, хто ще не встиг адаптуватися до часів, що змінюються, до яких вони так легко пристосовуються.

Риби

Риби – найчутливіший знак зодіаку з усіх. І це створює унікальний досвід для риб на цьому земному плані, який інші просто не розуміють.

Вони всі відчувають і іноді випадають із реальності, бо надто багато отримують. Крім того, світ не завжди добре місце в цілому. Отже, коли Риби зіштовхуються із суворими реаліями світу, вони починають усе це засвоювати.

Вони відчувають зневіру, біль та смуток колективу, і все це впливає на них, як на губку. І створює хибне відчуття, що вони недостойні кохання.

Рибам потрібно багато часу, щоб подолати це почуття негідності. І зазвичай це відбувається, коли вони вчаться відрізняти свої емоції від інших емоцій.

Ось тоді і проявляється мудра і прекрасна сторона Риб, і вони починають допомагати тим, хто цього потребує, стаючи маяком для інших.

You cannot copy content of this page