Ракам – спокій, а Рибам – пошуки: таро-прогноз від Анжели Перл на квітень 2023 року

Таро-прогноз від Анжели Перл на квітень 2023 дає цінні підказки для всіх знаків зодіаку. Експертка попереджає, що цей місяць сповнений нових шансів, але з такою ж ймовірністю є ризик звернути не туди. Деяким представникам знаків зодіаку варто бути обережнішими — доля готує їм випробування.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Карта «Закохані» говорить про необхідність зробити вибір. Від нього насамперед залежить фінансова сфера. Ймовірно, на Овнів чекають підрахунки прибутків і витрат. Охочі знайти додаткове джерело доходів обов’язково отримають таку можливість.

Телець (20 квітня – 20 травня)

У квітні знаку поталанить. На це стійко вказує Імператриця. Карта Таро є символом щедрості, подарунків, грошей та краси. Роботящі Тельці побачать результати своєї діяльності, а закохані купатимуться у подарунках та компліментах.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

«Туз пентаклів» передбачає нові можливості. Близнюкам можуть запропонувати роботу чи участь у бізнес-проєкті. Можливо, з’явиться бажання придбати нерухомість чи оформити розтермінування. Якщо цей процес розпочався раніше, то у квітні він дійде до логічного завершення. Знак почне важливий шлях у житті.

Рак (22 червня – 22 липня)

Таро-прогноз потішить Раків. У представників знаку у квітні 2023 року завершиться важкий життєвий період. Про це вказує карта «Дев’ятка жезлів». Якась неприємна ситуація дійде до кульмінації, а потім настане спокій та умиротворення.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Пощастить представникам знаку, які планують якісь процедури із нерухомістю. Це може бути купівля, продаж чи оренда. «Четвірка жезлів» віщує успіх у таких справах.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Дівам дісталася карта «Шістка мечів». Вона символізує впевнений рух уперед. Це може бути пов’язано з переходом на іншу роботу, початком нового проєкту або просто покращенням ситуації у всіх сферах життя.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

«Вісімка чаш» говорить про доленосні зміни. Терези бажають зробити своє життя кращим, а тому готові на рішучі кроки. Запас внутрішньої мотивації у них досить великий. Далекі поїздки у квітні 2023 року будуть вдалими.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Представники водяного знаку люблять дізнаватися про щось нове і поглиблювати свої знання. У квітні ця допитливість йтиме в ногу із прагненнями Скорпіона. Про це свідчить карта «Трійка жезлів».

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Таро-прогноз вказує, що Стрільцям випала «Шістка пентаклів». Карта щедрості та благодійності. Тому знаку доведеться частіше допомагати іншим, ніж зазвичай. Натомість є можливість завершити важкий життєвий період із мінімальними ризиками для себе.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Складний місяць для Козерогів. Їм доведеться зробити вибір, який розділить їхнє життя на дві частини. Важливо прислухатися до себе та бути впевненим у прийнятому рішенні. Пам’ятайте, що вибір, зроблений в свідомому та просвітленому стані, не може бути помилковим.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Карта “Суд” говорить про серйозну трансформацію. Щось зміниться у поглядах Водолія. Вже у квітні він дивитиметься на світ зовсім іншими очима.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Квітень для Риб буде пов’язаний із пошуками. Їм доведеться витратити час та сили, щоб знайти собі нове місце. Це може бути пов’язане із переїздом, новою роботою, розширенням штату. Декому пощастить зустріти своє кохання, каже таро-прогноз.

You cannot copy content of this page