Раків візьме під крило успіх, Близнюки потраплять у неочікувану ситуацію, Терези – у вир пліток, Рибам гроші дадуть все – щастя та нове життя

Астрологи дали детальний прогноз на 13 березня всім знакам Зодіаку.

ОВЕН. У всьому, що стосується грошей та почуттів, ви будете господарем ситуації. Для вас настає час зваб, тільки зірки не радять ризикувати грошима, є ймовірність залишитися в боргу. Можна і навіть треба поговорити з начальником про підвищення зарплати – головне, щоб аргументи при цьому були переконливими і не надто емоційними.

ТЕЛЕЦЬ. Хід подій буде таким, що ви легко можете опинитися у центрі загальної уваги. І що важливо, це принесе користь. Доля дасть вам в руки ідеальні шанси для того, щоб реалізувати свої найдальші плани і мрії! Настав час поділитися з другою половинкою вашими поглядами на спільне майбутнє, з начальством – перспективами по роботі, а з парнетрами – ідеями про спільний бізнес. Іншими словами, зараз саме час брати бика за роги.

БЛИЗНЮКИ. Попереду на вас чекає час цікавих пропозицій і справа не обмежиться лише діловими питаннями. Зірки не радять відразу купуватись і приймати рішення, особливо у грошових справах чи переході на нове місце роботи. Будьте уважні – хтось неодмінно спробує вами маніпулювати. Зроблено це буде витончено – навіть не помітите як танцюватимете під чужу дудку.

РАК. Гороскоп закликає: будьте сміливішими в словах і діях – у цьому ваш ключ до успіху. Не варто зважати на неприємні дрібниці, які можуть переслідувати вас на кожному кроці. Вони вам не зашкодять! У вас настає чудовий час для укладання угод, фінансових операцій і нових знайомств. На роботі вас обов’язково помітять, а це ознаменується підвищенням заробітної плати.

ЛЕВ. Не слід стримувати свої пориви. Не виключено, що ви опинитеся у вирі подій, що супроводжується феєрверком емоцій. Поштовх вам не завадить! Чудовий період для вирішення проблем, які дотепер вас турбують. Не скупіться на обіцянки і нічого не просіть натомість, тільки в цьому випадку зірки віддячать вам приємним матеріальним сюрпризом.

ДІВА. Зірки обіцяють, що ваші справи будуть складатися легко та без зайвих потрясінь. Будь-яких термінових справ не передбачається, а тому постарайтеся приділити більше часу відпочинку. А якщо вихідний взяти не вийде, не беріться за складні справи. Організуйте краще зустріч з друзями. Робота ніщо в порівнянні з тими емоціями, які ви відчуєте на цій вечірці. Загалом, слухайте своє серце, воно розумніше, ніж голова, в даному періоді.

ТЕРЕЗИ. Ви можете провалитися в темний вир пліток, підозр і недомовок. Не виключено, що вам доведеться робити вибір щодо вашого оточення. Чудова порада на найближчий час: навчіться говорити «ні», коли вам щось невигідно та незручно, адже інакше оточуючі сядуть на шию. Розставте межі та побачите: вас почнуть поважати.

СКОРПІОН. Між «полежати перед телевізором» та «працювати як віл» вам краще вибрати перше. Інакше перебіг подій наочно покаже, що життя – це не гра в олов’яні солдатики. На роботі та у справах на вас не чекає нічого видатного, а у особистих стосунках навіть маленька жартівлива сварка може врешті-решт перерости у складну проблему. Відкладіть важливі справи на інший час!

СТРІЛЕЦЬ. Буде багато експромтів та непередбачених ситуацій, проте зараз удача на вашому боці. Зірки обіцяють непередбачені заробітки – це можуть бути  додаткові підробітки та навіть премії. Уникайте надмірної реакції на дрібниці, тому ви ризикуєте упустити численні можливості. Запорука успіху проста: забудьте про дрібниці, зосередьтеся на чомусь дійсно важливому.

КОЗЕРІГ. Доля готова надати вам чи не всі можливі шанси для того, щоб хоч би на сходинку піднятися у громадській ієрархії. Немає, напевно, ситуації, яку ви не зуміли б витончено розрулити, отримуючи максимальну вигоду для себе. Єдине, що можна порадити Козерогам, то це не втрачати контроль над емоціями і не надто піддаватися азарту.

ВОДОЛІЙ. Гороскоп свідчить про необхідність «спустити пар». Краще дати волю почуттям, інакше вони розірвуть вас із середини. Найкраще з головою поринути у вирішення домашніх питань. І треба сказати, що вирішуватиметься ці питання набагато легше, ніж зазвичай. Атмосфера у вашому домі обіцяє бути позитивною, а якщо у відносинах із близькими накопичилися якісь проблеми, саме час для того, щоб поговорити по душах та все виправити.

РИБИ. Ризик – шляхетна справа! Ось ваш девіз найближчим часом і зірки вам допоможуть. Ви можете розраховувати на фінансову допомогу ззовні. Це може бути як додатковий підробіток, так і несподіваний презент. Тільки поставтеся до грошей серйозно, вкладіть їх в інвестиції і на вас чекає достаток, щастя і безбідне життя.

You cannot copy content of this page