Раки, березень дуже важливий місяць для вас, який поведе у нових напрямках і до нових перемог

Перше, що слід згадати, це те, що до вас буде сильна професійна прихильність, особливо перед 16 березня, коли Венера та Юпітер обертаються в цій сфері.

Можливо, перед вами відкриваються нові цікаві можливості. Якщо ви хочете зробити подальший кар’єрний стрибок, ризикуйте.

Після 16 березня Венера захопить вашу соціальну сферу до 11 квітня. Це забезпечить пожвавлення всіх процесів, коли справа стосуватиметься ваших зв’язків. Може з’явитися більше причин святкувань, вечірок і спілкування. Якщо ви неодружені, шанси на побачення підвищаться протягом цього періоду.

Слід зазначити, що Марс, планета енергії, був у стані спокою та відстрочки протягом надзвичайно тривалого періоду, але тепер він активно штурмуватиме ворота, щоб нарешті увійти у ваш знак зодіаку, починаючи з 25 березня до 20 травня. Це гарантує те, що ви відчуєте прилив сил, енергії та привабливості у вашому особистому та професійному житті.

Використовуйте цей період, щоб розпочати нові проєкти та справи та кувати залізо, поки воно гаряче.

Далі слід звернути увагу на місячні дні цього місяця, перші з яких настанули 7 березня. Це повний місяць у вашому секторі розумової діяльності. Це може стати переломним моментом у виході із зони комфорту, наприклад, у поїздках у сусідні місця у справах чи на відпочинок, або замість цього у зв’язку з комунікаційними проектами, пов’язаними з навчанням, розмовою, письмом або спілкуванням з іншими.

Молодий місяць відкриє двері у вашому професійному житті, коли він настане 21 березня, тож почніть розробляти стратегію та розставляти елементи на місце після цього.

Наостанок також буде переміщення двох зовнішніх планет у нові частини вашого неба. По-перше, Сатурн, планета життєвих уроків, а іноді й труднощів, завершить подорож вашою зоною стосунків, починаючи з 7 березня. Останніми роками ви зіткнулися з важким життям у сфері довіри, дружби та зобов’язань, особливо через минулі проблеми.

Сатурн принесе щось цінне у ваше життя навколо цих тем зараз або в найближчі тижні, безпосередньо відповідаючи тому, як ви сприймали та відчували його опіку.

Рухаючись далі, він увійде у вашу зону розширення, що може принести важливе відриття науковцям, успішний проєкт працівникам засобів масової інформації, цінність міжнародним подорожам чи бізнесу до 2026 року. Пристебніться на довгу поїздку навколо, інвестуючи в ці арени для діяльності.

Проте подальша еволюція має вплинути на ваші стосунки, почуття близькості та довіри, а також на активи та інвестиції після того, як Плутон поверне кут, щоб ризикнути відвідати цю сферу, починаючи з 23 березня. Це дасть вам можливість відчути і побачити, що чекає на вас на найближчі двадцять років.

З одного боку, ви можете відчути інтенсивну трансформацію або, можливо, доведеться мати справу з глибокими страхами, які виходять на поверхню, або залучати взаємодії, які викликають це, але це допоможе вам відродитися.

На більш яскравій ноті, ви можете побачити радикальне зростання вашого багатства в наступні роки. а також активи та інвестиції після того, як Плутон поверне кут, починаючи з 23 березня.

You cannot copy content of this page