Раки опиняться на початку захоплюючого шляху, Терези скуштують перчик, Левів врятують дві речі, а Риб полюблять гроші – зірки дають добро

У справах доведеться сподіватися насамперед на себе. Повний гороскоп 29 листопада для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Овну не слід поспішати! Є два абсолютно протилежні варіанти дій. Або цілком поринути в саму гущу проблем і справ, або взагалі триматися подалі від цього. Зірки застерігають від помилок, пов’язаних із необдуманими, спонтанними вчинками та бажанням робити все якнайшвидше. Ситуація може поставити важливі, доленосні питання, а отже, і ціна за неправильну відповідь буде досить великою. Натомість правильний варіант несе Овну чарівні перспективи!

ТЕЛЕЦЬ. У життя Тельця увірветься море різних емоцій! Зірки схиляють Тельця продемонструвати силу – це дасть йому потрібний результат. Можливі серйозні проблеми у справах та на роботі. Покладіться на інтуїцію, вона допоможе знайти правильне рішення у скрутну хвилину. Не замикайтеся в собі, відчуйте те, що відбувається, і пам’ятайте, що нові ідеї принесуть пристойний прибуток, якщо прискіпливо обміркувати кожен крок. За першим успіхом буде друга!

БЛИЗНЮКИ. Якщо Близнюки готові докласти максимум зусиль і піти на ризик, то можуть розраховувати на солідний фінансовий прибуток. Успіх пре і саме час відчути себе в ролі крутого бізнесмена. На роботі краще не конфліктувати, інакше сприятливі можливості пролетять повз і всі вершки дістануться колегам. Енергія та увага – ключ до успіху та величезних можливостей. Близнюкам під силу все те, що вони раніше вважали нереальним.

РАК. Події обіцяють Раку зміни на краще! Все, що зараз потрібно – трохи оптимізму та віри у себе. Зірки обіцяють, що Рак стоїть на початку захоплюючого кар’єрного шляху. Пощастить тим, хто раніше вклався у свою освіту і не боїться ставити перед собою амбітні завдання. Унікальна здатність Рака спілкуватися з різними людьми буде тут не зайвою, треба опинитися лише у потрібному місці у потрібну годину. Не пропустіть свій шанс і все стане на свої місця!

ЛЕВ. Леву варто побоюватися майбутньої кризи у своїх фінансах. Врятувати від проблем можуть дві речі: нові перспективи у бізнесі чи пошук нової роботи. Не треба проявляти зайву акуратність і скромність у боротьбі за місце під Сонцем. Найправильніший шлях – це підтримка важливих людей. Тут на Лева чекає удача і в перспективі хороша винагорода. Життя з необробленого алмазу перетвориться на блискучий діамант!

ДІВА. У Діви в цілому все буде не так вже й погано, тільки необхідно регулювати свої емоційні реакції. Деякі розчарування, пов’язані з роботою чи фінансовим життям, можуть нарешті вийти назовні. Відбудеться потужний сплеск, який не додасть оптимізму, а лише все посилить. В особистому житті передбачаються сприятливі зміни, від цього й почнеться біла смуга.

ТЕРЕЗИ. Події підкинуть перчика в життя Терезів і не виключено, що це суттєво позначиться на їхній долі. Можливо, це буде людина, яка захоплює почуття, несподівані зміни на роботі або крутий віраж у налагодженому бізнесі. Зірки радять не сидіти склавши руки, а йти чи навіть бігти вперед, назустріч своїй долі. Терези цілком можуть довіряти своїй інтуїції у фінансових справах, це принесе чималий куш.

СКОРПІОН. Скорпіонам треба бути готовим до періоду турбулентності. Навряд чи хтось може сказати, скільки це триватиме. Однак зірки радять налаштуватися на режим максимальної економії та мати в запасі альтернативний план. Творчий підхід і бойовий настрій допоможуть стерти своїх ворогів у порошок, і не біда, якщо вам висловлять в обличчя неприємні речі.

СТРІЛЕЦЬ. Якщо що й принесе Стрільцеві хороші гроші, то це прагматичний підхід до справ. Все у справах та на роботі складеться непогано, якщо переключити свою енергію на конкретні справи. Не виходить, не панікуйте! Сядьте, заспокойтеся, а потім робіть все поетапно, не відхиляючись від чітко запланованого плану. Девіз дня: порядок, порядок та ще раз порядок! І не піддавайтеся спокусам, в якийсь момент може здатися, що все навколо рясніє звабами.

КОЗЕРІГ. Зараз Козерогу треба ставитися до справ серйозно, наче від цього залежить все його майбутнє життя. Усі особисті справи! Вкладені зусилля в минулому і старі інвестиції почнуть приносити віддачу. Жодної перерви “на обід”, щоб не злякати грошовий потік. Хід подій буде цікавий і врешті-решт Козеріг опиниться на межі між сьогоденням та майбутнім.

ВОДОЛІЙ. Водолію доведеться вибирати, що для нього зараз найважливіше: здоров’я, навчання, робота чи особисте життя. Так, зірки наділяють Водолія енергійністю, рішучістю та розумом, завдяки чому він може легко квирішувати проблеми, але на всі сил не вистачить. Якщо ж прислухатися до поради небес, то зараз саме всерйоз зайнятися своїм здоров’ям. Все інше додасться!

РИБИ. Все говорить про те, що Риби будуть на піку! На варто тільки відволікатися з дрібниць і включати емоції з будь-якого приводу. Успіх на боці Риб і зірки навіть готові дати добро на ризиковані операції з грошима. Риби ґрунтовно потоваришують із гривнею. Фортуна цілком може принести якщо не джек-пот, то гарний бонус до зарплати!

You cannot copy content of this page