Раки стануть кращою версією себе. Дів збентежить тінь з минулого, а Стрільці увійдуть у нове життя: що чекає на знаки Зодіаку до 21 травня.

ОВЕН. Овнам потрібно уникати тривожності, займатися більше улюбленими справами та роботою. Важливо зберігати спокій у будь-якій життєвій ситуації. Це час, коли можна і навіть потрібно ухвалювати важливі життєві рішення. Або Овни почнуть діяти і поборють свої страхи, або їм доведеться залишитися на других ролях. Тут нічого не вдієш, адже так розташувалися планети.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям вже на початку тижня варто спробувати створити сприятливу атмосферу вдома. Дуже важливо підготувати себе та своє житло до посилення Меркурія та Юпітера. Наприкінці тижня на Тельців чекають дуже гарні вихідні на тлі сильного Марса. Будьте сміливішими, бо це корисно для нових починань, романтичних знайомств. Можна приймати важливі рішення, вирішувати складні завдання на роботі та у бізнесі.

БЛИЗНЮКИ. Близнюки можуть зустріти на своєму шляху неприємних людей, але енергетика представників цього Знаку швидко відновлюватиметься завдяки Меркурію та Венері. Найголовніше — не затримуватись поруч із токсичними людьми надовго. У роботі та справах Близнюкам дуже щаститиме, що досить добре, адже працюючи, вони не звертатимуть увагу на проблеми.

РАК. Цього тижня Ракам потрібно менше дивитися “телевізор, читати новини в соціальних мережах та інтернеті в цілому. Астрологи радять активізуватися у всіх сферах і попрацювати над собою, щоб позбавитися негативних звичок та емоцій. Зірки і планети допоможуть Ракам стати кращою версією себе, причому досягти чудових результатів на цій ниві вже в перші дні тижня. Впевненість литиме через край, з’явиться любов до життя.

ЛЕВ. Леви цього тижня зможуть зрозуміти, які їхні власні причини провалів у коханні, справах та роботі. До 21 травня нічні світила допоможуть цим людям позбутися надмірностей, внутрішніх проблем та поганих звичок. Внутрішня робота буде найголовнішою. Якщо хочеться змінити світ навколо себе, доведеться почати з самих себе. Інакше просто ніяк. У роботі та справах корисно йти на співпрацю.

ДІВА. Діви, на жаль, можуть зіткнутися з відлуннями минулих помилок. Це, мабуть, єдиний мінус цього тижня. Дівам не треба потопати в думках про минуле, інакше вони візьмуть гору і позбавлять цих людей амбіцій, мотивації. З іншого боку, будуть і суттєві плюси впливу союзного Меркурія та інших планет. Наприклад, там, де інші Знаки змушені будуть підкорятися правилам, Діви зможуть дозволити собі робити вибір самостійно і Всесвіт відчинить для них нові двері.

ТЕРЕЗИ. Терези з високою ймовірністю в період до 21 травня зможуть досягти успіху практично в будь-якій справі. Перший і найважливіший крок для цих людей — позбутися всього, що сіє в їхніх головах сумніви та страхи. Другий крок: навчитися змінювати обстановку в найкоротший термін. Це вже буде корисно для енергетики Терезів. Справа в тому, що цей тиждень може бути вкрай динамічним і в хорошому сенсі виснажливим. Доведеться багато працювати і часто втомлюватися, але за це Терези отримають свої дивіденди від нічних світил та Всесвіту в цілому.

СКОРПІОН. Скорпіони зможуть посилити свою енергетику. У цьому їм допоможе Венера, Меркурій, і наприкінці тижня підключиться Марс. Цього тижня Скорпіони стануть настільки сильними та впевненими у своїх силах, що це сприятливо позначиться на всіх сферах життя, особливо на спілкуванні з людьми. Не виключено, що на горизонті з’являться хитрі люди, які захочуть щось отримати від Скорпіонів, нічого не даючи їм натомість. З такими особами краще не мати жодних справ.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільці з дуже високою ймовірністю зможуть розширити межі можливого — вони навчаться чогось важливого, знайдуть неймовірний успіх і досягнуть успіху. Важливо пам’ятати, що це не магія, а сила слова та справи. На жаль, нічого нового Стрільці можуть не знайти у своєму житті, якщо не позбудуться зіпсованих речей. Викинути на початку тижня потрібно не лише мотлох, а й погані звички. Почати оновлення себе та свого дому важливо якомога раніше.

КОЗЕРІГ. Кожен з нас має своє джерело сил, але Козерогів цього тижня таких джерел стане значно більше. Люди цього Знаку зможуть наповнюватися енергією буквально від усього — від добрих людей, від позитивних місць та приємних занять. Незважаючи на це, виконувати всі справи краще в режимі “повільно, але правильно”. Поспіх може бути не дуже корисним, тому що зараз важливо розумно оцінювати обстановку. Цього тижня зароджуються перші паростки та зачатки майбутніх успіхів. Важливо ретельно планувати справи і продумувати все до дрібниць, і Козероги вміють це робити краще, ніж будь-хто.

ВОДОЛІЙ. Водоліям для залучення любові, удачі та достатку у своє життя, важливо дослухатися до інтуїції. Меркурій направлятиме цих людей правильним шляхом, підказуючи їх підсвідомості. Варто лише повірити, що все вийде, щоб уже бути на півдорозі до заповітної мети у житті. Водолії творитимуть справжні чудеса, демонструючи підвищений рівень продуктивності, чарівності. Зараз не можна обростати колючками, наче їжак. Потрібно відкритися людям, а також усьому новому, навчившись приймати навколишню реальність.

РИБИ. Рибам астрологи рекомендують сфокусуватися на роботі та бізнесі. На жаль, на тлі відразу кількох сильних планет, які змінять розташування в рамках одного тижня, може послабитись концентрація. Однак, на початку тижня все почнеться зі сприятливої ноти. Риби відчують приплив бадьорості та бажання діяти. Можна сміливо вирушати в далекі подорожі, шукати нові захоплення або знайомитися з людьми. Це час, коли риби на коні.

You cannot copy content of this page