Рекомендації зірок: знаки зодіаку, яким у травні потрібно переосмислити своє життя

Близнюки

Беріть у лапки улюбленого собаку і вирушайте на прогулянку до парку де вам добре і спокійно. Деякі Близнюки захочуть побути наодинці із собою, переосмислити життєве кредо та професійний шлях.

Пам’ятайте, що почати щось міняти можна лише після 15 травня, коли завершиться Ретроградний Меркурій. Заповнюйте ресурси на природі, споглядаючи краси, або безпосередньо беручи участь у посадці зелених насаджень.

Посидіти з друзями, шопінг, спілкування з близькими – буде лише у плюс. Ще може надійти цікава пропозиція від начальства.

Терези

Терезам зірки радять утриматися від імпульсивних покупок. Нестача фінансів зараз може відчуватися особливо чітко.

Взагалі травень – місяць, обдарований натхненням, силами та бажанням якось покращити ту чи іншу сферу життя. Вірте у краще, накопичуйте ідеї, щоб реалізувати їх після 15 травня.

Не метушіться, спокійно рухайтеся в робочому потоці. Кінець травня підходить для знайомств та розваг. Не ризикуйте, будьте пильними.

Водолій

У Водоліїв можуть випливти старі теми, на які не хотілося дивитися. Що ж, це гарний час, щоб спокійно і без підвищених тонів прояснити з близькими чи друзями те, що турбувало та про що замовчувалося. Емоційність може лише посилити становище.

Ближче до середини травня ситуація проясниться. На роботі більш-менш спокійно, плавно рухаємось до успіху, завершення проекту, закриття звітів. Відвідування салону краси принесе більший ефект, ніж зазвичай. І це стосується не лише зовнішнього вигляду, а й внутрішнього відчуття стабільності.

You cannot copy content of this page