Ретро-фаза Нептуна до 5 грудня 2023 року: поради астрологів Знакам Зодіаку

Ретро-фаза Нептуна до 5 грудня 2023 року: поради астрологів Знакам Зодіаку

30 червня 2023 року Нептун розвертається і починає ретроградну подорож у зворотний бік. Це буде дуже важлива подія з довготривалими наслідками, відлуння яких відчуватиметься аж до кінця ретро-руху — до 5 грудня.

Це будуть півроку, в які нас з вами можуть чатувати на досить неприємні дрібні проблеми. Їхні наслідки будуть достатньо непередбачуваними, тому важливо справлятися з негараздами якнайшвидше, щоб не допускати появи неприємних наслідків.

Основна проблема полягає в тому, що не можна зволікати, але й поспіху Нептун теж не сприймає. Астрологи радять на період із липня по листопад включно позбавлятися звички до скарг. Нептун не любить, коли люди скаржаться на долю, але самі сидять склавши руки.

Овен

Головний ворог Овнів з 30 червня по 5 грудня – грубість. Ці люди можуть бути досить грубими, але ця риса характеру виявиться максимально вибухонебезпечною. Цього літа Овни можуть втратити через неї багато друзів і залишитися на самоті.

Настав час переглянути свою поведінку і почати тримати себе в руках. Якщо не вийде, то треба хоча б навчитися вибачатися за грубість. Так можна буде уникнути проблем на роботі та вдома. Люди не втратять через цю повагу до Овнів, що допоможе зберегти довірчі відносини.

Телець

Тельцям у період зворотного руху цієї планети бажано остерігатися повернення шкідливих звичок. Якщо захочеться закурити чи прикластися до пляшки. Це може призвести до вкрай сумних та незворотних наслідків.

Якщо ж постаратися взяти себе в руки, то можна буде остаточно позбутися тяги до поганого та деструктивного. Ще астрологи радять Тельцям припинити сподіватися на випадковості. Поки Нептун ретроградний, випадкові події матимуть вкрай непередбачувані наслідки, тож краще бути обережнішими.

Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують влітку та восени бути максимально доброзичливими та чуйними по відношенню до своїх близьких, друзів. Багатьом із цих людей може знадобитися термінова допомога. Якщо Близнюк виявлять її, це сприятиме сприятливому розвитку багатьох подій у житті.

Ще експерти рекомендують людям цього Знака бути спостережливими та обережними. Їхні вороги можуть допустити прикру помилку, якою легко можна скористатися. Потрібно стежити за тим, як поводяться люди і чому вони це роблять.

Рак

У період ретро-Нептуна переможцями вийдуть лише стримані, обережні та уважні Раки. Ті ж, хто намагатиметься змінити своє життя за рахунок ризиків та авантюр, зазнають неминучого краху.

Поки дана планета рухається у зворотному напрямку, Ракам необхідно намагатися думати своєю головою, не слухаючи при цьому поради оточуючих, особливо тих, про які ніхто не просив. Навколишні можуть породжувати ілюзії у свідомості Раків. Це дуже небезпечно, адже зараз це може спровокувати шквал негараздів.

Лев

Левам під час ретро-Нептуна знадобиться крапелька співчуття та вміння ставити себе на місце інших людей.

Це стане для них джерелом удачі, адже в цей час багато людей виявляться черствими та не готовими робити щось безкорисливо. Доброта буде у ціні, але тільки для позитивних людей. Якщо хтось не стане відповідати добром на добро, то Левам потрібно буде перестати спілкуватися з цією людиною, причому якнайшвидше.

Негативна сила ретро-Нептуна виявиться не особливо потужною, та й до того ж поступово знижуватиметься.

Найнебезпечнішими будуть перші два місяці — липень та серпень.

Діва

Діви в липні та серпні будуть дуже чутливими через Нептун. Їх буде вкрай легко вивести з себе, змусити переживати, плакати чи сумувати. У зв’язку з цим астрологи рекомендують частіше спілкуватися з тими людьми, які дарують виключно позитивні емоції.

Також з високою ймовірністю Дів чекає зміна життя в цілому. Нептун може запустити необхідні механізми для початку змін, багато з яких виявляться не найприємнішими. Вміння Дів діяти обдумано і обережно їм точно знадобиться.

Терези

У Терезів майже повністю ослабне інтуїція в липні та серпні. Починаючи з вересня вона поступово відновлюватиметься. Це означає, що несвідоме прийняття рішень наприкінці літа вкрай негативно впливатиме на життя Терезів, на їхній настрій та успіхи в роботі, коханні.

Краще бути дуже обережними і не поспішати. Ще в липні не варто надто часто вирушати у далеку дорогу.

Подолання труднощів стане досить непростим завданням, але якщо Терези зможуть зберегти при собі свій оптимізм і доброту, то все вийде.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи рекомендують у період ретро-Нептуна змінити хитрість на відкритість. Не потрібно добиватися свого маніпуляціями та обманом. Інакше можна сильно зіпсувати карму. Ще на Скорпіонів може очікувати погіршення залежностей. Якщо потурати поганим звичкам, обійти перешкоди точно стане непереборним завданням.

Потрібно залишатися сильними як фізично, так і ментально. В іншому випадку все піде на перекосяк. Час ретро-Нептуна може здатися замкнутим колом із проблем, але вийти з нього можна, причому швидко.

Стрілець

Віра Стрільців може дати раптовий збій, причому астрологи не можуть точно сказати, коли це відбудеться — у липні, серпні чи восени. Цього може не статися зовсім, але не варто сподіватися на лише удачу. Важливо працювати над зміцненням самооцінки, над підтримкою гарного настрою.

Експерти не радять перевтомлюватись у період зворотного руху Нептуна. Також не варто давати нікому порожні обіцянки. Цього літа і восени краще не псувати стосунки з людьми. Наслідки можуть бути катастрофічними.

Козеріг

Козерогів вже на початку ретро-фази цієї планети може накрити емоційний шторм. Це буде дуже дивний час, коли Козероги можуть опинитися в слабкій позиції через зміни в настрої. Якщо не залишатися спокійними, то навіть дрібні життєві негаразди можуть стати причиною великих життєвих проблем у всіх сферах. Вони будуть збиратися як снігова грудка, даючи про себе знати кожен божий день.

Все, що потрібно Козерогам для запобігання цьому сценарію – це просто спокійно сприймати все, що відбувається.

Водолій

Водоліям, швидше за все, доведеться зустрітися з неприємними думками про минуле. Негативна ностальгія за минулим стане причиною великих життєвих негараздів. Ще Водоліям варто бути обережнішими зі своїми бажаннями. Наприклад, якщо хтось постарається насолити їм або перейти їм дорогу, не варто проклинати людину і починати їм мститись.

Поки Нептун ретроградний, краще навчитися прощати, причому навіть найзапекліших мерзотників, що зустрічаються на своєму шляху. За це Всесвіт нагородить Водоліїв успіхом та удачею.

Риби

У Риб влітку через Нептуна очікується інтелектуальний спад, але восени все почне повертатися на свої кола.

Ще влітку Риби можуть відчути сильний занепад настрою, віри у себе. Доведеться спокійніше ставитися до програшів і не фокусуватися на них занадто довго. Важливо пам’ятати, що будь-який негативний досвід це насамперед мудрість.

Потрібно мотати на вус, вчитися бути більш обачними. Щоб покращити своє життя або залишитися на плаву, Рибам необхідно почати захищати свої активи та навчитися цінувати свій час.

You cannot copy content of this page