Ретроградний Меркурій: на що чекати знакам зодіаку в серпні-вересні

Ретроградний Меркурій: на що чекати знакам зодіаку в серпні-вересні

З 23 серпня до 15 вересня ми знову зіткнемося з таким явищем, як ретроградний Меркурій.

Ця планета «ретроградит» частіше за інші планети — кожні три місяці, тобто чотири рази на рік. Цього року ми вже стикалися з ретроградністю Меркурія взимку та навесні.

Тепер доведеться пережити третю астрологічну петлю, а в середині грудня ми зіткнемося з нею знову.

Ретроградний рух планет в астрології – це явище, коли планета трохи сповільнюється і починає рухатись у зворотному напрямку. Насправді вона йде своїм звичайним ходом, прямою, а те, що ми спостерігаємо, всього лише ілюзія із Землі.

Вважається, що під час ретроградного Меркурія не можна розпочинати нові справи. Почасти це справді так: усі в цей період ніби сповільнюються, важко дається взаємодія з людьми, частіше виникають непорозуміння, доводиться переробляти документи, транспорт затримується, техніка виходить з ладу.

Але починати справи можна і потрібно, якщо ви до цього рішення прийшли задовго до періоду ретроградного Меркурія.

Можна звільнитися з роботи, яка не дає вам подальшого розвитку, і почати розсилати резюме в інші компанії. Якщо ви роботодавець і прийняли на роботу співробітника під час зворотного руху Меркурія, то варто періодично кожні три місяці оновлювати умови праці для цього співробітника, якщо він корисний компанії.

Нові відносини у період ретроградності теж не радять розпочинати. Але і тут є нюанс: якщо ви давно самотні і нарешті зустріли симпатичну вам людину — варто все ж таки дати цьому зв’язку шанс.

А ось до колишніх повертатися не слід: з великою ймовірністю, наступного періоду ретроградного Меркурія станеться розставання.

Якщо стоїть питання про продаж/купівлю нерухомості, то тут ситуація така сама, як і з відносинами — якщо довго щось не давалося, то в період ретроградності все може вийти. Часто саме в цей час люди трохи змінюють критерії, переосмислюють звичні критерії, що дозволяє вийти з «глухого кута».

Добре в період зворотного руху Меркурія повертатися до вишу, який був залишений у минулому, на будь-які курси, які довго відкладалися в далеку скриньку. Корисно розбиратися з документами, наводити в них лад, викидати макулатуру.

Щодо поїздок, то бажано від них відмовитися, особливо якщо ідея кудись вирушити прийшла саме в цей час.

Однак корисно вирушити кудись, де людина вже була раніше. У такому разі можна отримати нові емоції або помітити у знайомому місці щось нове.

Єдина категорична заборона на період ретро-Меркурія – придбання домашнього вихованця. Новий мешканець може виявитися проблемним.

З 12 серпня поточного року Меркурій знаходиться у знаку Діва – найземнішому і найґрунтовнішому знаку зодіаку. Відповідно, «ретроградити» планета теж буде у цьому знаку.

Найбільше вплив ретроградного Меркурія можуть відчути Близнюки, Риби та Стрільці. Цим знакам слід бути максимально уважними при прийнятті будь-яких рішень, оскільки можлива знервованість, дратівливість, неуважність.

Козероги, Скорпіони, Раки і Тельці, навпаки, можуть очікувати на деякі бонуси: ймовірно відновлення втрачених контактів або знайдуться якісь втрачені речі.

Отже, що ж чекає на кожен знак зодіаку з 23 серпня по 15 вересня.

Овен

Представники знаку зодіаку Овен у цей період будуть змушені переглядати деякі робочі моменти. Ймовірно, зміняться умови праці або загалом ситуація на робочому місці вимагатиме підвищеної уваги.

Телець

Тельці будуть занурені у справи своїх дітей. Ймовірно, доведеться довше, ніж звичайно, збирати дитину до школи або допомагати їй вирішити інші проблеми. У Тельців може виникнути бажання відновити якесь хобі, дописати книгу, малювати картину, сходити на майстер-клас. Ймовірно, й оголошення колишніх коханих на горизонті.

Близнюки

Увага Близнюків буде звернена на сім’ю та житлові питання. Ремонт, іпотека, перестановка меблів, плани щодо придбання квартири чи ділянки — ось те, що займатиме повітряний знак. Благополучно складуться поїздки на батьківщину до родини. Можна налагодити порозуміння з близькими, дійти компромісу.

Рак

Раків очікують короткострокові подорожі. Можна вирушити до сусіднього міста, куди давно збиралися, або відвідати давніх знайомих. Ймовірно, уваги вимагатиме транспортний засіб – корисно в цей час відвезти машину на техогляд. Також варто завершити розпочаті справи із документами. Хорошою ідеєю буде відновлення вивчення іноземної мови чи навчання.

Лев

Леви займатимуться вирішенням фінансових питань. Як розподілити гроші, на що їх витратити, як ще можна заробити — ті думки, які переслідуватимуть Левів.

Можна оновити своє звичне меню, переглянути меню. Також цьому знаку зодіаку не слід перевантажувати себе роботою, треба знайти баланс між працею і відпочинком. Зробити переоцінку своїх цінностей також буде корисно.

Діва

Дівам варто присвятити цей час виключно собі: записатися нарешті на стрижку, оновити імідж, голосно заявити про себе. Якщо не вистачало мужності розпочати якусь справу — зараз саме час виявити лідерські якості. Варто попрацювати над характером, самопрезентацією, тілом. Можна відновити тренування у спортзалі.

Терези

Представники знаку зодіаку Терези на три тижні поринуть углиб себе. Добре тим часом переборювати свої фобії, звички, які заважали нормально жити. Відмовлятися від будь-яких залежностей. До 15 вересня у Терезів може бути натхнення на створення предметів мистецтва, раптові осяяння, як вирішити ту чи іншу проблему. Можуть снитися пророчі сни.

Скорпіон

Скорпіони поринуть у життя соціуму. Можливо, друзі частіше за звичайне будуть кликати в гості або виникне бажання відвідати якийсь клуб за інтересами. Цікавість може викликати у Скорпіонів нові гаджети, передові технології. Плани і цілі Скорпіони також у цей період можуть переглянути.

Стрілець

Стрільці будуть стурбовані питаннями кар’єри. Вони можуть поставити питання, чи реалізують вони свої амбіції, чи гідні вони більшого, чи у них соціальне становище, про яке вони колись мріяли. Так чи інакше, Стрільці будуть розмірковувати про свій статус: може виникнути бажання змінити роботу або, наприклад, подати на розлучення.

Козеріг

Козерогів чекає вирішення питань закордонних. Якщо колись зривалася чи відкладалася поїздка за кордон, у ці три тижні саме час надолужити втрачене. Будь-які справи, пов’язані з релігією, філософією, закордоном та вищою освітою, варто переглянути в цей час. Можна також опублікувати книгу, яку давно написали.

Водолій

Водоліїв займатимуть фінансові питання. Можна порозумітися з банками, підібрати вигідні вклади, умови для кредиту/іпотеки. Якщо є якісь зобов’язання перед фінансовими організаціями, цей період їх варто постаратися завершити.

Риби

Найближчі три тижні Риби займатимуться врегулюванням відносин із чоловіком/дружиною або будь-яким іншим постійним партнером: може йтися як про близькі відносини, так і про бізнес-партнерів. Прийде вирішити якісь спільні питання, знайти компроміс.

You cannot copy content of this page